LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs
Ludza
Showers
16°C
 
A A A

Par SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” valdes priekšsēdētāju ievēlēts Aleksandrs Gutāns

­­­­­­­­­­­­­­­­­­Vakar, 27. novembrī, notika sabiedrības ar ierobežotu atbildību “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” ārkārtas dalībnieku sapulce, kurā tika nolemts ar 2017. gada 1. decembri par SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” valdes priekšsēdētāju ievēlēt Aleksandru Gutānu.

Pašvaldība bija izsludinājusi konkursu uz SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” valdes priekšsēdētāja amatu, kurš noslēdzās 26. oktobrī. Kopumā tika saņemti pieteikumi no četriem pretendentiem. Iesniegtos pieteikumus izvērtēja Ludzas novada pašvaldības speciāli izveidotā Nominācijas komisija SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” valdes priekšsēdētāja kandidātu novērtēšanai. Komisijas priekšsēdētājs – Valdis Maslovskis, Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks, komisijas locekļi: Sergejs Jakovļevs, pašvaldības izpilddirektors, Juris Atstupens, domes deputāts.

Nominācijas komisija kandidātu novērtēšanas procesu īstenoja vairākās kārtās, ietverot sākotnējo pārbaudi, lai pārliecinātos par kandidātu atbilstību pamatprasībām, un kompetenču un profesionālās pieredzes novērtēšanu, aicinot kandidātus uz interviju. 13. novembrī Nominācijas komisija aicināja visus četrus kandidātus uz intervijām.  Katrs tika aicināts sevi prezentēt, pastāstīt, kādu motīvu vadīts pretendē uz SIA valdes locekļa amatu un atbildēt uz jautājumiem, ko uzdeva komisija.

Ņemot vērā novērtēšanas procesā gūto informāciju, komisija nolēma virzīt Aleksandru Gutānu ievēlēšanai SIA „LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” valdes priekšsēdētāja amatā.

Pamatojoties uz Nominācijas komisijas sēdes lēmumu par kandidāta nominēšanu valdes priekšsēdētāja amatam, kapitālsabiedrības kapitāla daļu turētāja pārstāvis Edgars Mekšs 27. novembrī notikušajā sanāksmē lēma par Aleksandra Gutāna ievēlēšanu SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” valdes priekšsēdētāja amatā.

Aleksandram  Gutānam ir augstākā izglītība finanšu vadībā un maģistra grāds ekonomikā, līdz šim viņš ir bijis valdes loceklis SIA “RASA-L”, kas nodarbojas ar mēbeļu ražošanu, būvmateriālu tirdzniecību, ēku būvniecību un remontu.

coloring.cool