LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Intermittent clouds
11°C
 
A A A

Par sadzīves kanalizācijas pakalpojumu tarifa izmaiņām

SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” paziņo par to, ka 2018. gada 30. novembrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai tika iesniegts ūdenssaimniecības tarifa projekts, kas iekļauj šādas ūdenssaimniecības tarifu izmaiņas:

Ūdensapgādes pakalpojumi

Spēkā esošais tarifs 1,22 EUR bez PVN

Piedāvātais tarifs 1,22 EUR bez PVN

Tarifa palielinājums 0,00%

Kanalizācijas pakalpojumi

Spēkā esošais tarifs 1,34 EUR bez PVN

Piedāvātais tarifs 1,57 EUR bez PVN

Tarifa palielinājums 17,16%

Piedāvātais tarifs varētu stāties spēkā ar 2019. gada 1. maiju. Tarifa izmaiņas ir saistītas ar kredītsaistību izpildi sakarā ar Eiropas Savienības projekta realizāciju, ieguldījumiem pamatlīdzekļu atjaunošanā, transporta, personāla un citu izmaksu pieaugumu kopš iepriekšēja tarifa apstiprināšanas.

Jūs varat iepazīties ar tarifu projektā ietverto vispārpieejamo informāciju, kā arī sniegt savus priekšlikumus un ieteikumus par ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifa projektu SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” administrācijas telpās Kr. Barona ielā 49A, Ludzā, iepriekš sazinoties ar Rasmu Cimermani pa tālruni 65707337.

Priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS” Kr. Barona ielā 49, Ludzā, LV-5701, e-pasta adrese [email protected], kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (Ūnijas ielā 45, Rīgā; fakss 67097277; e-pasta adrese [email protected] 20 dienu laikā no šī paziņojuma publicēšanas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Pilns paziņojuma teksts

coloring.cool