LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Partly cloudy
13°C
 
A A A

Par pabalstiem: Informācija Afganistānas kara veterāniem un jubilāriem

Informācija Afganistānas kara veterāniem  

Ludzas novada administratīvajā teritorijā deklarētie Afganistānas kara veterāni tiek aicināti iesniegt Ludzas novada Sociālajā dienestā (Ludzā, Raiņa ielā 16A) vai pie pagasta sociālā darbinieka iesniegumu vienreizējā pabalsta EUR 50,00 apmērā saņemšanai.

Informācija jubilāriem

Pašvaldība lūdz iedzīvotājus, kuri šogad svinēs 80, 85, 90 vai lielāku dzīves jubileju un kuru dzīvesvieta ir deklarēta Ludzas novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, iesniegt Ludzas novada Sociālajā dienestā (Ludzā, Raiņa ielā 16A) vai pie pagasta sociālā darbinieka iesniegumu pabalsta saņemšanai.

Lūgums arī visiem Ludzas novada iedzīvotājiem, ja Jūs pazīstat cilvēkus, kuriem ir tiesības uz šo pabalstu, informējiet viņus par iespēju saņemt šo finansiālo palīdzību. Gadījumā, ja persona nespēj ierasties Sociālajā dienestā, lūdzam sazināties pa tālruņiem t.65726901, t.65707414.

Pašvaldība atgādina, ka laulātajiem, kuri nodzīvoja laulībā 50 vai 60 gadus un vismaz viena laulātā dzīvesvieta ir deklarēta Ludzas novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, ir iespēja saņemt pabalstu kāzu jubilejā. Pabalsta saņemšanai nepieciešams griezties ar  iesniegumu Ludzas novada Sociālajā dienestā (Ludzā, Raiņa ielā 16A) vai pie pagasta sociālā darbinieka.

coloring.cool