LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 13. jūnijs
Uva, Ainārs, Zigfrīds
Ludza
Thunderstorms
13°C
 
A A A

Par nekustamā īpašuma kopšanu un kārtības uzturēšanu

Pienākusi vasara un atkal laiks parūpēties par sava īpašuma un piegulošās teritorijas kopšanu – zāles pļaušanu, kārtības uzturēšanu.

Ludzas novada pašvaldība atgādina, ka nekustamā īpašuma teritoriju īpašniekiem, valdītājiem jānodrošina īpašuma teritorijas un tai piegulošās teritorijas kopšanu – zālienu nopļaušanu (zāles augstums nedrīkst pārsniegt 20 cm), atkritumu savākšanu, grāvju un caurteku tīrīšanu,  īpašuma uzturēšanu kārtībā – nepieļaut lūžņu, būvgružu, sadzīves atkritumu uzkrāšanos, kā arī nepieļaut transportlīdzekļu vraku uzglabāšanu vietās, kur tie ir redzami no ielas, īpašuma nožogojuma uzturēšanu tehniskā un vizuālā kārtībā.

Tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas objektu īpašniekiem, lietotājiem vai nomniekiem jānodrošina teritorijas sakopšanu ap objektu, kā arī objekta skatlogu, durvju un fasādes tīrību, atkritumu urnu izvietošanu, iztukšošanu un atkritumu izvešanu.

Garāžu īpašniekiem, garāžu kooperatīvu biedriem jānodrošina garāžu piegulošās teritorijas un piebrauktuvju sakopšanu, uzturēšanu kārtībā, regulāri pļaujot zālienu, nepieļaujot atkritumu uzkrāšanos.

Aicinām ievērot Ludzas novada pašvaldības saistošos noteikumus Nr. 11. “Ludzas novada teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas noteikumi”. 

Par šo noteikumu prasību neievērošanu piemēro brīdinājumu vai naudas sodu: fiziskām personām no 2 līdz 70 naudas soda vienībām, juridiskām personām – no 2 līdz 280 naudas soda vienībām.

Aicinām ziņot par nesakoptām teritorijām rakstot uz  e-pastu [email protected] vai pa tel. 22444045 (Whatsapp,Viber);

 

Par sakoptu Ludzas novadu!

Aleksandrs Narnickis

 Ludzas novada pašvaldības vides inženieris

coloring.cool