LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
30°C
 
A A A

Par Ludzas atklātā čempionāta titulu cīnīsies piecas komandas

Šajā nedēļas nogalē, 29. un 30. augustā, Ludzā tiks aizvadīts Ludzas atklātais čempionāts handbolā, kurā piedalīsies četras Latvijas komandas un viena kaimiņvalsts Lietuvas pārstāve.

Kā ierasts, ludzānieši pašmāju čempionātā startēs ar divām komandām – Virslīgā startējošo “Latgols”, kā arī 1. līgas komandu “Latgols juniori”. Šīm komandām konkurenci sastādīs Ulbrokas SK un ASK/LSPA, bet vienīgā ārzemju pārstāve būs Lietuvas pilsētas Utenas handbola klubs, kas iepriekšējā sezonā Lietuvas čempionātā ierindojās pēdējā, 10.vietā, 18 spēlēs tiekot tikai pie viena panākuma, vienreiz cīnoties neizšķirti, bet 16 mačos piedzīvojot zaudējumu.

Turnīru sestdien plkst. 12:00 atklās abu Ludzas komandu duelis. Katrā no sacensību dienām tiks aizvadītas piecas spēles. Noslēdzošā turnīra spēle ieplānota svētdien plkst. 15:20, kad laukumā dosies potenciālie turnīra favorīti – “Latgols” un ASK/LSPA.

Pērn, kad turnīrā piedalījās vien trīs komandas, par Ludzas atklātā čempionāta uzvarētājiem kļuva “Latgols”, pārspējot “Latgols juniori” un ASK/LU komandas.

Teksts: handball.lv

coloring.cool