LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
24°C
 
A A A

NVA aicina darba devējus veidot valsts līdzfinansētās darba vietas

NVA_logo_02Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba devējus piedalīties aktīvajā nodarbinātības pasākumā „Pasākums noteiktām personu grupām” un nodarbināt mērķa grupu bezdarbniekus valsts līdzfinansētajās darba vietās. NVA „Pasākumā noteiktām personu grupām” var iesaistīties komersanti (izņemot ārstniecības iestādes, kā arī izglītības iestādes, kuru pamatuzdevums ir izglītības programmu īstenošana), pašnodarbinātās personas, biedrības vai nodibinājumi (izņemot politiskās partijas).

Izveidojot subsidēto darba vietu un pieņemot darbā NVA reģistrēto bezdarbnieku, darba devējs no NVA saņems finansiālu atbalstu – 50% no darba algas, ko noteiks darba devējs. Jāņem vērā, ka ikmēneša dotācija bezdarbnieka darba algai, kuru finansē NVA, nevar pārsniegt valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas apmēru, t.i. 360 euro.

Pasākums noteiktām personu grupām” iesaista tos NVA reģistrētos bezdarbniekus, kuriem vismaz 6 mēnešus nav bijis regulāri apmaksāts darbs; kuriem nav vispārējā vidējā izglītība vai profesionālā kvalifikācija; kuri ir vecāki par 50 gadiem; kuri vieni paši rūpējas par vienu vai vairākiem apgādājamajiem; kuri bijuši bez darba ilgāk nekā 24 mēnešus, kā arī mazākumtautību bezdarbniekus, kuriem jānostiprina valsts valodas zināšanas, profesionālās iemaņas vai pieredze, lai palielinātu savas iespējas iegūt pastāvīgu darbu.

Kā darba devējam pieteikties valsts līdzfinansēto darba vietu izveidei?
1. solis:
Jāizdrukā pieteikuma forma NVA mājaslapā (www.nva.gov.lv).
2. solis:
Jāaizpilda pieteikuma forma un jāpievieno prasītā informācija.
3. solis:
Aizpildītais pieteikums jāiesniedz klātienē vai jānosūta pa pastu filiālei, kuras administratīvajā teritorijā plānots veidot darba vietu.

Detalizētāka informācija par pasākumu pieejama NVA filiālēs un NVA mājaslapas sadaļā “Darba devējiem”à „Pasākums noteiktām personu grupām (valsts līdzfinansētā nodarbinātība)”.

Sagatavoja:
Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr. 67021808; 67021744 
[email protected]

coloring.cool