LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Mostly cloudy
17°C
 
A A A

Notiek “Ezeru zemes” nākotnes plānošana

DSC_0222Divas dienas Ludzā – 19. un 20. februārī – strādās Eiroreģiona „Ezeru zeme” stratēģijas izstrādes darba grupa. Starptautiskā projekta „Trešais solis” ietvaros šajā sanāksmē tikušies Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pašvaldību speciālisti.

Projekta mērķis ir kopīga nākotnes plānošana ilgtspējīgai sociālajai un ekonomiskajai attīstībai triju valstu pierobežas teritorijās, tāpēc tiek izstrādāta Eiroreģiona „Ezeru zeme” stratēģija. Projekta dalībnieki dalās arī pozitīvajā pieredzē, pētījumos, kas skar Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas robežteritorijas, spriež par tehnoloģiju iespējām un nākotnes projektiem.

Par Eiroreģionu “Ezeru Zeme”

1998. gadā Eiroreģionā apvienojās Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pierobežu pašvaldības, kuras vienoja kopīgas ieceres, projekti un darbi, lai kopīgiem spēkiem sekmētu attīstību reģionos, veicinātu starprobežu sadarbību. Eiroreģiona locekļi nāk no triju valstu 30 pašvaldībām. 15 gadu laikā Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pierobežu reģionos piesaistītas investīcijas gandrīz 15 miljonu eiro apmērā.

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību speciāliste

S. Rimšas foto: Noris darbs grupās

DSC_0212 DSC_0215

coloring.cool