LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
31°C
 
A A A

Noslēgusies Lielā Talka!

liela talka (43 of 59)Lielā Talka 2016 ir noslēgusies un Ludzas novads vismaz 22 vietās ir kļuvis tīrāks, sakoptāks, skaistāks un drošāks.

Šogad talkošana norisinājās gan uz sauszemes, gan pie upēm un uz ūdeņiem. Talkoja visā novadā – Cirmas, Pureņu, Isnaudas, Ņukšu, Pildas, Briģu, Nirzas, Rundēnu un Istras pagastos, kā arī Ludzas pilsētā. Talciniekus, mammas, tētus, bērnus, vecmammas un vectēvus, draugus, paziņas, kaimiņus un visu citus dalībniekus nebiedēja ne lietus, ne krusa, ne aukstais vējš, bet tie daži retie saules stari deva papildus sparu cēliem mērķiem – tīriem mežiem, ceļmalām, ezera un upju krastiem.

liela talka (23 of 59)Cik daudz skolēnu, kā mazas skudriņas, skolotāju vadībā ir palīdzējušas uzkopt tuvāko apkārtni pie baznīcas, kapiem un pilskalna. Cik daudz darba apkārtnes sakopšanā ir ieguldījuši lauku cilvēki Ludzas novada pagastos, neskatoties uz to ka ir sākušies lauku un sējas darbi.

Bet gribas īpaši atzīmēt Bērnu un jauniešu centra, Igora Malzuba vadībā un Ervīna Gorelova komandu darbu, kuri organizēja jau par tradīciju kļuvušo Mazā Ludzas ezera krasta līnijas tīrīšanu ar laivām.

Šogad savākts daudz atkritumu – izvesti 2800 atkritumu maisu no visa novada.

Ludzas novada pašvaldības vārdā vēlos pateikties visiem iedzīvotājiem, ar kuru palīdzību atkal esam spēruši mazu soli uz priekšu Ludzas novada celšanai saules kalnā!

Pašvaldība lūdz iedzīvotājus informēt par Lielās Talkas maisiem un to atrašanās vietām gadījumā, ja tie vēl nav novākti! Par tīru, drošu un skaistu Ludzas novadu!

Vairāk bilžu no Lielās Talkas – sadaļā “Foto galerijas”

Aivars Strazds,

vides inženieris

[email protected]

coloring.cool