LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 17. jūnijs
Artis, Artūrs
Ludza
Mostly sunny
23°C
 
A A A

No 1. decembra izmaiņas autobusu starppilsētu maršrutos

Lai nodrošinātu ērtākus sabiedriskā transporta pakalpojumus, no 2018. gada 1. decembra vairākos starppilsētu maršrutos, kurus apkalpo pasažieru pārvadātājs SIA “Daugavpils autobusu parks”, tiks palielināts braukšanas ātrums, kā arī iekļautas papildu pieturvietas. Tā rezultātā gaidāmas izmaiņas attiecīgo autobusu kustību sarakstā, kas brauc maršrutā Nr. 7046 Rīga-Krāslava, Nr. 7479 Daugavpils – Rēzekne, Nr. 7541 Daugavpils-Rēzekne-Ludza, Nr. 7543 Daugavpils-Krāslava, Nr. 7554 Daugavpils-Dagda, Nr. 7555 Daugavpils-Indra, Nr. 7560 Daugavpils-Aglona-Dagda-Daugavpils un Nr. 7983 Rīga-Daugavpils.

Detalizēta informācija par izmaiņām

Aicinām iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt autobusa kustības sarakstu mājaslapā www. atd.lv sadaļā “Kustības saraksti” vai jautājumu gadījumā vērsties pie pārvadātāja.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu. Atgādinām, ka sabiedriskā transporta reisu skaitu un laikus nosaka pasažieru plūsma, savukārt statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažierus aicinām ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Informē

Valsts SIA “Autotransporta direkcija”

coloring.cool