LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 13. maijs
Ira, Iraīda, Irēna, Irina
Ludza
Mostly cloudy with showers
14°C
 
A A A

Nezūdoša tradīcija – Pilngadības svētki

Pašā vasaras plaukumā, kad pļavas krāsojas visās varavīksnes krāsās un gaisā virmo liepu ziedu smarža, jau kuro gadu desmitu pēc kārtas tradicionāli sanākam Pildas Tautas namā, lai svinīgi godinātu jauniešus, kuri sasnieguši pilngadību.

9.jūlijā sveicām jauniešus, kuri savu dzīvesvietu deklarējuši Pildas pagastā.

Kopā ar jauniešiem uz svētkiem bija ieradušies viņu paziņas, radi, draugi un, protams, viņu vecāki. Diemžēl daži gaviļnieki nevarēja ierasties, tāpēc šoreiz novēlējumi un sirsnīgi apsveikumi tika teikti Ivitai Jakimenko, Jeļenai Kairovai, Santai Pudānei, Andželikai Seļivanovai, Andželai Veženkovai un Sandim Veženkovam. 

Sveikt jauniešus ieradās negaidīti daudz viesu. Pilngadniekus sveikt bija ieradusies viņu pirmā skolotāja Jeļena Višņakova. Interesanti un atraktīvi dāvanas pasniedza “raganiņa”, kura gluži nejauši piezemējās Tautas namā.Pilda_18_2

Tradīcijas mūsu pusē ir dzīvas! Arī šogad pilngadnieki dāvināja spēļu mantas topošajiem pirmklasniekiem, vecāku pavadībā šūpojās “bērnības šūpolēs”, rakstīja novēlējumu nākamā gada pilngadniekiem, iededza katrs savu svecīti goda svečturī. Arī gaviļnieku vecākus neatstājām bez uzmanības. Paši  jaunieši viņiem teica pateicības vārdus un dāvāja ziedus.

Pēc svinīgās daļas pilngadnieku un ciemiņu priekam uzstājās Pildas TN amatierkolektīvi (paldies viņiem par ieguldīto darbu priekšnesumu sagatavošanā). Svinīgā pasākuma noslēgumā jaunieši debesīs palaida hēlija balonus, kas simbolizēja viņu sapņus un cerības. Lai tie piepildās!

Vēlreiz sveicu visus pilngadniekus. Lai Jums izdodas īstenot savus sapņus un cerības! 

Pildas TN vadītāja Olita Baklāne

coloring.cool