LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira
Ludza
Mostly sunny
31°C
 
A A A

Nestāsti pasakas! – Ludzā, Rēzeknē un Goliševā

Valsts svētku izskaņā, pirmdien, 2017. gada 20. novembrī trīs Latgales vietās – Ludzā, Rēzeknē un Goliševā interesenti tiek aicināti uz Mazākumtautību kultūru dienas pasākumiem, kuriem dots nosaukums “Nestāsti pasakas!”.

Pasākumu programmas pamatā ir latgaļu, krievu un ebreju pasaku dramatizējums,  tādēļ arī kultūru dienai dots nosaukums “Nestāsti pasakas!”. Trīs dažādu tautu pasakas sadzīvos uz vienas skatuves, iepazīstinot skatītājus ar kultūru daudzveidību, un kalpos kā starpkultūru dialoga lielisks piemērs.

Izrādi iestudē un skatītājiem rādīs Kārsavas bērnu un jauniešu teātra studija “Aplis”. Teātra studijas vadītāja –  Ināra Rasima. Par izrādes muzikālo noformējumu rūpēsies klezmeru mūzikas grupa „Arayn”.

Plkst. 12.00 “Nestāsti pasakas!” sāksies Goliševas tautas namā, plkst. 15.00 – Ludzas tautas namā un plkst. 18.00 – Rēzeknē, Nacionālo biedrību Kultūras namā.

Laipni aicināti visi interesenti! Ieeja pasākumos brīva!

Mazākumtautību kultūru dienas pasākumi ir projekta “Ziemeļaustrumlatgales nacionālā daudzveidība” aktivitāte, ko īsteno Kārsavas novada krievu kultūras biedrība “Utroja” kopā ar citām nevalstiskajām organizācijām – Ludzas biedrību “Kira”, Rēzeknes ebreju biedrību ”Arayn” un biedrību “Sadarbības platforma”.

Kārsavas novada krievu kultūras biedrības “Utroja” īstenotais projekts “Ziemeļaustrumlatgales nacionālā daudzveidība” notiek LR Kultūras ministrijas finansētās un biedrības “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” īstenotās “Latgales NVO projektu programmas 2017” ietvaros.

Plašāka informācija: Ināra Rasima

Tālrunis: 29330637, e-pasts:  [email protected]

Projektu atbalsta

coloring.cool