LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 21. aprīlis
Marģers, Anastasija
Ludza
Intermittent clouds
7°C
 
A A A

Nesaki man neko, paklusē, ir vienkārši ļoti labi, ka tu joprojām esi šai pasaulē!

zelta kāzas 424. oktobra novakarē Ludzas Tautas nams bija mīlestības piesātināts. Uz sarīkojumu „Mīlēt – nozīmē dzīvot!” pulcējās 5 zelta kāzu jubilāri, viņu bērni, mazbērni, radi, draugi, paziņas un novada vadība. Skaisti, svinīgi, cēli.

Kāzu maršam skanot, aplausu pavadīti, kā pirms 50 gadiem, zālē ienāca zelta kāzu jubilāri: Frančiska un Jevģenijs Kondratjevi, Lilija un Mihails Lebedevi, Ludmila un Nikolajs Karpovi, Valentīna un Leonīds Jakovļevi, Veronika un Jānis Batņi. Vērojot jaunos pārus, pārņēma neizsakāms prieks un lepnums, ka pie mums pilsētā dzīvo cilvēki, kuri, neskatoties ne uz kādām grūtībām, ir pratuši saglabāt savu mīlestību tik daudzu gadu garumā. Ar lielu pietāti un mīlestību savus vecākus un vecvecākus vēroja meitas un dēli, mazbērni. Tiešām ir no kā ņemt piemēru! Ne velti daudzi zelta pāru bērni jau ir nosvinējuši sudraba kāzas!

zelta kāzas 1Vēlēsim veselību un izturību vēl diviem pāriem – Stanislavai un Geronīmam Ruško, Valentīnai un Olegam Kļeščenkoviem, kuri slimības dēļ sarīkojumā nepiedalījās.

No sirds izsaku vissirsnīgāko paldies visiem zelta kāzu pāriem par uzticēšanos, uzdrīkstēšanos, savu noslēpumu atklāšanā un kopā būšanu. Mēs no sirds centāmies, lai šie mirkļi, ar zelta pavedienu ierakstīti, Jums atmiņā paliek ilgi, jo ilgi.

Mūžīgi Dievi lai dod Jums it visu, ko sirds vien tik vēlas, tīkamu draugu un namu un piešķir Jums saskaņu dzīvē! Pārāks un jaukāks nav bijis virs zemes nekas, ja mīla valda starp vīru un sievu. Esiet viens otram blakus ne tikai priekos un laimes brīžos, bet arī ikdienas nastu nesiet kopā un sāpju kalnus pārkāpiet, viens otram piepalīdzot!

Dziļā pateicībā –

Ludzas Tautas nama direktore V. Razumovska

coloring.cool