LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
Ludza
Rain
17°C
 
A A A

Nedēļas nogalē Ludzā noritēs starptautiskais handbola turnīrs jauniešiem

turņira plakats 1No 9. līdz 11. janvārim Ludzā noritēs Starptautiskais handbola turnīrs jauniešiem un jaunietēm “Ludza 2015”. Sacīkstēs piedalīsies handbolisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas. Spēles notiks Ludzas sporta hallē (Ludzas 2. vidusskolā – Miglinīka 34a, Ludzā) un Ludzas novada Sporta skolas zālē (Miglinīka 27a, Ludzā).

Nāciet atbalstīt savējos!

Ludzas sporta hallē   Sporta skolas zālē
9. janvārī 9. janvārī
1 9:40 Sankt-Peterburg – Ludza B.gr. Z. 2001 1 9:40 Ludza – Sankt-Peterburg Z. 2003
2 10:20 Maskava – Ulbroka A.gr. Z. 2001 2 10:20 Salaspils1- Salaspils2 M. 2003
3 11:00 Moletai – Ludza   M.1999 3 11:00 Ludza – Salapils M. 2001
4 11:40 Utena – Polva   Z.1999 4 11:40 Moletai – Tapa Z. 2003
5 12:20 Ludza 1 – Moletai   Z.1999 5 12:20 Salaspils 2- Ludza M. 2003
6 13:00 Alytus – Moletai   M.1999 6 13:00 Alytus – Ludza M. 2001
7 13:40 Maskava – Moletai A.gr. Z. 2001 7 13:40 Alytus – Sankt-Peterburg Z. 2003
8 14:20 Sankt-Peterburg – Utena B.gr. Z. 2001 8 14:20 Salaspils 1 – Alytus M. 2003
  15:00 Atklāšana   15:00 Atklāšana
9 16:00 Alytus – Ludza   M.1999 9 16:00 Salaspils – Vilnius M. 2001
10 16:40 Vilnius – Ludza 2   Z.1999 10 16:40 Moletai – Ludza Z. 2003
11 17:20 Moletai – Polva   Z.1999 11 17:20 Ludza – Alytus M. 2003
12 18:00 Vilnius – Ulbroka A.gr. Z. 2001 12 18:00 Alytus – Vilnius M. 2001
13 18:40 Polva – Ludza B.gr. Z. 2001 13 18:40 Alytus – Tapa Z. 2003
14 19:20 Vilnius – Ludza 1   Z.1999 14 19:20 Moletai – Vilnius Z. 2001
15 20:00 Utena – Ludza 2   Z.1999 15 20:00 Utena – Polva Z. 2001
10. janvārī 10. janvārī
1 9:00 Jekabpils1 – Jekabpils 2   M. 1999 1 9:00 Ludza – Jekabpils M. 2003
2 9:40 Moletai – Vilnius   Z.1999 2 9:40 Alytus- Moletai Z. 2003
3 10:20 Polva – Ludza 2   Z.1999 3 10:20 Salaspils1- Jekabpils M. 2003
4 11:00 Alytus – Jekabpils1   M. 1999 4 11:00 Alytus – Salaspils M. 2001
5 11:40 Moletai – Jekabpils2   M. 1999 5 11:40 Tapa – Sankt-Peterburg Z. 2003
6 12:20 Maskava – Vilnius A.Gr. Z. 2001 6 12:20 Salaspils 2 – Alytus M. 2003
7 13:00 Sankt-Peterburg – Polva B.Gr. Z. 2001 7 13:00 Ludza – Vilnius M. 2001
8 13:40 Ludza 1 – Utena   Z.1999 8 13:40 Ludza – Tapa Z. 2003
9 14:20 Vilnius – Polva   Z.1999 9 14:20 Jekabpils – Alytus M. 2003
10 15:00 Moletai – Ulbroka A.Gr. Z. 2001 10 15:00 1.v – 4.v M. 2001
11 15:40 Utena – Ludza B.Gr. Z. 2001 11 15:40 Moletai – Sankt-Peterburg Z. 2003
12 16:20 Ludza – Jekabpils 1   M. 1999 12 16:20 Salaspils 1 – Ludza M. 2003
13 17:00 Alytus – Jekabpils2   M. 1999 13 17:00 2.v – 3.v M. 2001
14 17:40 A. Gr.1.v – B.Gr.2.v.   Z. 2001 14 17:40 Alytus – Ludza Z. 2003
15 18:20 Moletai – Jekabpils1   M. 1999 15 18:20 Salaspils 2 – Jekabpils M. 2003
16 19:00 Ludza- Jekabpils 2   M. 1999 16 19:00 A.Gr.3.v. – B.Gr.4.v Z. 2001
17 19:40 B. Gr.1.v – A.Gr.2.v.   Z. 2001 17 19:40 A.Gr.3.v. – B.Gr.4.v Z. 2001
18 20:20 1.v – 4.v   M. 1999 18 20:20 2.v. – 4.v M. 1999
11. janvārī 11. janvārī
1 9:00 Moletai – Ludza 2   Z.1999 1 9:00 1.v. – 4.v. M. 2003
2 9:40 Vilnius – Utena   Z.1999 2 9:40 2.v. – 3.v. M. 2003
3 10:20 Spēle par 7.v   Z. 2001 3 10:20 1.v. – 4.v. Z. 2003
4 11:00 Spēle par 5.v   Z. 2001 4 11:00 2.v. – 3.v. Z. 2003
5 11:40 Moletai – Utena   Z.1999 5 11:40 Spēle par 3.vietu M. 2003
6 12:20 Ludza 1 – Polva   Z.1999 6 12:20 Spēle par 3.vietu Z. 2003
7 13:00 Spēle par 3.v   Z. 2001 7 13:00 Spēle par 3.vietu M. 2001
8 13:40 Spēle par 3.v   M.1999 8 13:40 Fināls M. 2003
9 14:20 Fināls   Z. 2001 9 14:20 Fināls Z. 2003
10 15:00 Fināls   M.1999 10 15:00 Fināls M. 2001

Turnīra spēļu grafikus varat apskatīt ŠEIT

coloring.cool