LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Intermittent clouds
29°C
 
A A A

Nacionālā un Dailes teātra aktieri Ludzā

first_page_ragnesiRGB-01Visiem teātra mākslas cienītājiem 18. oktobris plkst. 19:00 būs svētku brīdis, jo Ludzas Tautas namā viesosies Nacionālā un Dailes teātra aktieri ar komēdiju „Balkona ragneši”. Teātris ir pati dzīve.

Vīrs negaidīti atgriežas mājās un sastop sievu kopā… Kā jūs domāt, ar ko? Neesat maldījušies – ar puspliku mīļāko. Kā jūs domājat, ar ko tas beidzas? Ar kautiņu? Nekā tamlīdzīga! Abi vīrieši šķiras kā draugi. Viss būtu labi, ja pēc brītiņa no kaimiņu dzīvokļa caur balkonu šeit neierastos vēl viens pusplikais… Un tad gan sākas…

Austriešu dramaturgs Herberts Bergers tipiski anekdotisku gadījumu ietērpis asprātīgos, negaidītu sižetisku pavērsienu virpuļos, pievienojis krāsainus dialogus un noved lugas varoņus līdz atziņai – ja esi neuzticīgs savam vistuvākajam cilvēkam, esi gatavs, ka viņš atbildēs ar to pašu. Un attiecības tā samežģīsies, ka šo mezglu atraisīt būs pa spēkam vienīgi īstai mīlestībai. Autors atgādina, ka dzenoties pēc karjeras, naudas un vispārējas atzīšanas cilvēki bieži atstāj novārtā tādas vērtības kā ģimene un mīlestība.

Biļetes 3 un 4 Ls vērtībā varēs iegādāties Tautas nama kasē no 7. oktobra plkst. 17.00-18.00, vai zvanot 29436881.

Ļoti ceram uz skatītāju atsaucību!

V. Razumovska,

Ludzas Tautas nama direktore

 

coloring.cool