LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Piektdiena, 2021. gada 18. jūnijs
Madis, Alberts
Ludza
Sunny
23°C
 
A A A

Nāca no sirds

13.janvārī Isnaudas Tautas namā notika tematisks un arī izglītojošs pasākums „Seno dziesmu atbalsis mūsos”, ko rīkoja biedrība „Suprātka” sadarbībā ar Isnaudas Tautas namu.

Pasākumā piedalījās Latvijas poļu savienības Rēzeknes nodaļas sieviešu koris „Jutrzenka” (diriģente Irēna Ivanova,  koncertmeistare Natālija Dragunova), Ciblas novada Blontu pagasta biedrība „Madara” (vad. Gunta Stolere) un  ansamblis ”Madara” (vad. Ināra Sprudzāne, koncertmeistare Laura Sprudzāne), Ludzas poļu biedrība un pašmāju biedrība „Suprātka”.  

Izvēlētā tēma bija 60 – tie gadi. Dziesmas, mode…

Jaukie muzikanti  Edgars un Jānis Katkeviči  atrada tā laika dziesmu atslēdziņu, kas visiem atvēra  sirdis. Ināra Mikijanska  Jakupāne un Ruta Zviedre iejutās to laiku vecmāmiņu lomās, Ēriks Guitans dziedāja pašsacerētu dziesmu, Aina Kazlovska lasīja Janīnas Tabūnes dzeju, Jānis  Žuks  un daudzi citi dalījās savās atmiņās par bērnību un jaunību, bet visam pa vidu 60-to gadu kopīgas dejas un dziesmas.Visu vakaru pie mūzikas pults bija Agris Obrumāns.  

Visiem liels paldies. Mīļum mīļais paldies pasākuma vadītājai Inārai Mikijanskai Jakupānei. Viss, kas šinī vakarā notika, nāca no sirds.

Biedrības „Suprātka” priekšsēdētāja Biruta Jermaka

coloring.cool