LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 13. jūnijs
Uva, Ainārs, Zigfrīds
Ludza
Mostly cloudy with thundershowers
14°C
 
A A A

Muzikālais sveiciens “Tev mana labā”

Vēl dažas dienas, un vīrieši steigs uz ziedu veikaliem, lai iegādātos savām mīļajām sievietēm ziedus. Dažs – cēlās rozes, cits – garkātainās neļķes, daudzi – pavasara vēstnesi tulpīti. Atceraties, vīrieši, visi ziedi būs skaisti un ļoti gaidīti! Jo, kā kādā no saviem aforismiem izteicies literatūras kritiķis V. Beļinskis: „Sieviete ir vīrieša sargeņģelis visās viņa dzīves pakāpēs. Viņa ir grācijas pārstāve zemes virsū, mīlestības un pašaizliedzības priesteriene, viņa ir mierinātāja dzīves nelaimēs un bēdās, vīrieša prieks un lepnums.”
Mums, sievietēm, ir jāapzinās, ka vienmēr būs pietiekami liels to ļaužu pulks, kuram mēs tādas – ļoti daudz ko varošas, nenogurdināmas, optimistiskas un stipras – esam vajadzīgas. Novēlēsim sev un viena otrai nezaudēt gaišuma izjūtu, harmoniju un sava tuvākā cilvēka plecu. Būsim vienmēr atbalsts saviem mīļajiem, kuriem mēs esam tik vajadzīgas! Un, galvenais, spēsim uzsmaidīt dzīvei un pašas sev!
To darīsim katru dienu, bet jo sevišķi 8. martā plkst. 17.30, kad visi tiekat mīļi aicināti uz Ludzas pilsētas kinoteātri, lai svētku reizē būtu kopā dziesmā un mūzikā ar māksliniekiem no Rīgas KASPARU ANTESU un ANATOLIJU LIVČU. Dalīsimies svētku izjūtās ar cienījamajiem māksliniekiem, kuri būs mērojuši tālu ceļa gabaliņu, lai mūs iepriecināt svētkos!

Ar pavasara sveicieniem –

Tautas nama direktore Valentīna Razumvska

coloring.cool