LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Sestdiena, 2021. gada 19. jūnijs
Nils, Viktors
Ludza
Sunny
13°C
 
A A A

Mūzika, sports, ģimene – viss vienā šovā!

DSC_0990

 

Ludzas pilsētas svētku ietvaros 2. augustā Ludzas Tautas namā gan lieli, gan mazi varēja vērot un baudīt neparastu šovu ar nosaukumu „New Wave Junior”.

Tā bija atraktīva muzikāli-sportiska izrāde, ko sagatavoja mums visiem pazīstamie ogrēnieši Artūrs un Linda Manguļi ar bērniem Laimu un Emīlu.

 

 

DSC_1066

Muzikālajai ģimenei palīgā nāca arī draugi – apburošā skrīveriete Agate Albekeite un Ludzas lakstīgala, mūsu iemīļotā Valērija Satibaldijeva.

 

 

Šovā varēja iepazīt neparastus mūzikas instrumentus un noklausīties veselu koncertprogrammu.

DSC_0969

 

 

Kristāldzidrā glāžu mūzikas numuros skanēja romantiskas melodijas ģitāras pavadījumā.

 

DSC_0976

 

„Mililitrofona” pavēlnieces Lindas izpildījumā skanēja melodijas arī zvaniņu piesitieniem.

 

DSC_1044

Litrofons – jautras parodijas par klasiskām tēmām. Artūrs virtuozi vienlaicīgi spēlēja litrofonu, akordeonu un kazuu (pēkšķi). Kā arī ar klasisku operas basa balsi izpildīja pilnīgi neklasisku jodelēšanu.

 

DSC_1031

 

Pēdu klavieres – jaunākais Manguļu ģimenes „muzikāli-sportiskais” izgudrojums, uz kura var ar kājām izdancot dažādus meldiņus. Tas ir ideāls ritma, koordinācijas un līdzsvara trenažieris, kas vienlaicīgi trenē muzikalitāti un sportisko formu.

 

DSC_1066

 

 

 

Kopš TV šova „Mazo dziesmas Latvijai” ir sadraudzējušies tik cieši, ka jūtas kā viena draudzīga ģimene. Ludzas pilsētas svētku moto „Saimī ir spāks!” šajā šovā izskanēja pārliecinoši.

Vairāk šova fotomirkļu varat apskatīt sadaļā “Foto galerijas”.

DSC_1074

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool