Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Piektdiena, 2020. gada 27. novembris
Lauris, Norberts
Ludza
Flurries
-2°C
 
A A A

Mūsu skolēni startē valsts mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs

Znanie-sila-6Ludzas 2. vidusskolas skolniece Elīna Adamone ieguva 2. vietu valsts ekonomikas olimpiādē. Apsveicam Elīnu un viņas skolotāju Liliju Fiļimonovu!

Šonedēļ 8 Ludzas novada skolēni piedalīsies Valsts mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs. Izsaukumu uz Mājturības un tehnoloģiju olimpiādi saņēma 5 Ludzas pilsētas ģimnāzijas skolnieces. Meitenes uz olimpiādi dosies kopā ar savu skolotāju Viju Pļenkovu. Uz matemātikas olimpiādi dosies 3 mūsu novada skolēni: divi no Ludzas pilsētas ģimnāzijas (skolotāja Valentīna Abricka) un viens no Ludzas 2. vidusskolas (skolotāja Zinaīda Buliga). Vēlēsim viņiem veiksmi un turēsim īkšķus!

Valsts ģeogrāfijas olimpiādē vidusskolēniem piedalījās Ludzas pilsētas ģimnāzijas 10. klases skolēns Māris Lapšovs (skolotāja Renāte Balode).

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool