LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Partly sunny
28°C
 
A A A

Mīlestības balle pie Valentīnas

DAGDA14. februārī visa pasaule atzīmēs Svētā Valentīna dienu jeb vienkāršāk un saprotamāk izsakoties – Mīlestības dienu.

Mīlestība ir viena traki sarežģīta lieta. Bez mīlestības var dzīvot, kad tā nav iepazīta, kad to iepazīst, tad jau vairs nevar! Tā katram prot būt citādāka. Tā ir jauka, brīnumaina pasaule, kurā skan sentimentālas, klusas sarunas, notiek maiga, mīļa saskatīšanās, roku saskaršanās un ik mirkli tiek zagti skūpsti un bučiņas. Būtu jauki, ja mēs iemācītos mīlēt un cienīt viens otru ne tikai vienu dienu gadā, bet visu laiku ik dienu, ik stundu. Laimīgie minūtes un stundas neskaita (ir teicis kāds gudrais) un tas nav arī vajadzīgs, ja blakus ir tas cilvēks, kurš saprot, uzklausa un palīdz. Mīlēt var visu un vienmēr.

Mēs no sirds vēlētos kuplā skaitā Jūs redzēt Mīlestības ballē pie Valentīnas Ludzas Tautas namā 15. februārī plkst. 18.00. Izklaides programmu mums nodrošinās Dagdas novada Tautas nama atraktīvā grupa „Solversija” (vadītāja Solvita Plivča). Par mūziku gādās Valdis Pudniks. Vakars notiks pie galdiņiem.

Ar ko cienāsimies? Derēs viss, kas būs jūsu groziņā. Vietas pie galdiņiem lūdzam pasūtīt no 6. februāra līdz 12. februārim Tautas nama kasē plkst. 17.00 – 18.00 vai pa tel. 29436881 (vietu skaits ierobežots). Ieeja tikai 2 EUR tiem, kuri biļetes iegādāsies savlaicīgi. Tātad, ieeja – līdz plkst. 20.00 būs 2 EUR, pēc plkst. 20.00 – 3 EUR.

Nāciet, būs jauki!

Ludzas Tautas nama direktore V. Razumovska

coloring.cool