LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Mostly sunny
27°C
 
A A A

Mīlestība mūža garumā

880Viens gudrais ir teicis: „Iesākumā Dievs radīja tikai vīrieti. Dievs bija viņu nodrošinājis ar visu – ēdiens, dzēriens, pajumte. Bet vienalga vīrietis staigāja noskumis. Dievs juta, ka vīrietis jūtas vientuļš. Tādēļ Dievs teica: „Nav labi, ka tu esi viens. Es tev radīšu dzīves biedru”. Dievs neradīja sievieti no vīrieša galvas, lai tā nevaldītu pār viņu, un neradīja arī no vīrieša pēdas, lai vīrs pār sievu nevaldītu, bet gan radīja no vīrieša ribas, lai viņa sieviete būtu viņam vienmēr blakus, lai tie būtu viens vesels, lai tie dāvātu viens otram mīlestību, uzticību, līdzjūtību, priekus un bēdas, pavadītu ik dienu kopīgi, visā mūža garumā.”

Šī atziņa ir par cilvēkiem, kuri savu Mīlestības straujo putnu prot nosargāt, neaizbaidīt daudzu gadu garumā. Šogad ir tā reize, kad Ludzas Tautas namā vēlamies sumināsim tos ludzāniešus, kuri kopā roku rokā ir nosoļojuši 50 gadu un savās sirdīs iedeguši Zelta mīlestības zvaigzni. Pateicoties dzimtsarakstu darbinieku ieguldītajam darbam, esam apzinājuši tos laimīgos, kuri šogad atskatīsies uz kopā nodzīvotajiem 50 gadiem. Februārī zelta valsis jau noskanējis Lilijai un Mihailam Ļebedeviem, jūnijā tas aicinās Oļegu Kļeščenkovu un Valentīnu Frolovu, jūlijā – Ludmilu un Nikolaju Karpovus, Valentīnu un Leonīdu Jakovļevus, augustā – Staņislavu un Geronīmu Ruško  kā arī Liliju un Alekseju Kaļiņinus.

Atvainojamies, ja kāda Zelta ģimene palikusi ārpus šī saraksta, tikai tāpēc, ka mums nebija informācijas par konkrēto kāzu datumu. Tāpēc esiet tik mīļi, līdz 12. aprīlim jubilejas gaviļniekus, radus, draugus rakstīt uz e-pastu [email protected] vai zvanīt 29436881  Valentīnai un pastāstīt par tiem laimīgajiem Ludzas pilsētas iedzīvotājiem, kuri  viens otram ir blakus ne tikai priekos un laimes brīžos, bet arī ikdienas nastu nes kopā un sāpju kalnus pārkāpj viens otram palīdzot nu jau 50 gadus.

Ludzas Tautas nama direktore V.Razumovska

coloring.cool