LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 18. aprīlis
Laura, Jadviga
Ludza
Clear
12°C
 
A A A

Marija Naumova ar koncertprogrammu „Pusnakts Parīzē” Ludzā

pusnakts.parize20. martā plkst. 19.00 Ludzas Tautas namā būs skatāma šarmantās un vienmēr elegantās dziedātājas Marijas Naumovas koncertprogramma „Pusnakts Parīzē”. Kopā ar Mariju koncertā piedalīsies īpašais viesis no Francijas – akardeonists Fransuā Parizi (Francois Parizi).
Koncertprogrammā „Pusnakts Parīzē” iekļautas skaistākās franču melodijas – gan labi zināmas, gan ne tik bieži dzirdētas. „Pusnakts Parīzē” ir juteklisks un izjusts muzikāls stāsts par Parīzi, eleganci, mīlestību, skumjām, ilgām un sapņiem.
Koncertprogramma „Pusnakts Parīzē” ir veidota kā muzikāla izrāde, jo dziedātāja Marija Naumova ne tikai dzied, bet arī stāsta par Parīzi un par dziesmām, ko izpilda. Kopā ar Mariju koncerta apmeklētājiem būs iespēja baudīt izcilā akardeonista Fransuā Parizi sniegumu. Mūziķis ir viens no labākajiem šī žanra izpildītājiem pasaulē, kurš ir uzrakstījis mūziku Vudija Alena filmai „Pusnakts Parīzē”. Koncerta gaitā tiks atskaņoti arī jauni skaņdarbi, ko Fransuā Parizi un Bridžita Reno (Brigitte Renaud) uzrakstījuši speciāli Marijai Naumovai.
Biļetes uz koncertprogrammu „Pusnakts Parīzē” pieejamas „Biļešu paradīzes” kasēs un Ludzas Tautas nama kasē no 5. marta darbdienās plkst. 17.00 – 18.00, pieteikumus gaidām pa tel. 29436881, biļešu cena 7, 10,12 EUR.
Ļoti ceru uz Jūsu atsaucību!

Ludzas Tautas nama direktore V. RAZUMOVSKA

coloring.cool