LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Mostly sunny
26°C
 
A A A

Malnavas koledžā gadu noslēdz ar izlaiduma svētkiem

IMG_64752015.gada 18. decembrī Malnavas koledžā bija izlaidums. Studiju programmas “Autotransports” pilna laika studijās 16 studenti ieguva kvalifikāciju “Autoservisa speciālists”. Studiju programmas “Uzņēmējdarbība lauksaimniecībā” nepilna laika studijās  56 studenti ieguva kvalifikāciju “Uzņēmējdarbības  speciālists lauksaimniecībā”.
Eiropas sociālo fondu ietvaros, jau otro reizi Malnavā, kvalifikācijas apliecību par dārzkopja kvalifikāciju ieguva 34 jaunieši. Gada laikā viņi apguva lauksaimniecības, augļkopības, dārzeņkopības, tehnikas mācības, apzaļumošanas, saimniekošanas mācības un darba aizsardzības priekšmetus gan teoriju (kabinetos), gan praktiskajās nodarbībās laboratorijās, siltumnīcās, dārzos un uz lauka. Bija iespēja arī iegūt traktortehnikas vadītāja un profesionālā augu aizsardzības līdzekļu lietotāja apliecības. Savas zināšanas nostiprināja 14 nedēļas garajā Kvalifikācijas praksē Latgales un Vidzemes labākajās saimniecībās. Daudz zināšanu guva mācību ekskursijās. Par mācību rezultātiem katru mēnesi bija iespēja saņemt mērķstipendiju līdz 115 eiro mēnesī.
Un nu ir uzsākta jaunu audzēkņu uzņemšana izglītības programmā Banku zinības un finanses un arodizglītības programmā Dārzkopība. Jauniešus vecumā no 17 līdz 29 gadiem aicinām apgūt finanšu darbinieka un dārzkopja profesijas. Stipendijas apmērs joprojām ir līdz 115 eiro mēnesī, būs apmaksāti ceļa izdevumi uz Kvalifikācijas prakses vietu un izdevumi par naktsmītni kvalifikācijas prakses laikā (līdz 71 eiro mēnesī), civiltiesiskā apdrošināšana uz kvalifikācija prakses laiku. Plašāka informācija www.malnava.lv.
Gaidām Jūs Malnavā līdz 11.janvārim (mācību sākums) – finanšu darbinieks – un dārzkopis – 22.februāris.

Direktora vietniece audzināšanas darbā, dārzkopju grupu vadītāja Inta Ostrovska

Foto: Pēc Kvalifikācijas eksāmena nokārtošanas kopā ar grupas vadītāju Intu

coloring.cool