LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira
Ludza
Mostly sunny
31°C
 
A A A

Ludzānietis Maksims – skatuves runas konkursa “Vuolyudzāni” laureāts

Ludzas pilsētas ģimnāzijā tika saņemta patīkama ziņa no reģionālā skatuves runas konkursa “Vuolyudzāni” žūrijas.

10. klases skolnieks Maksims Pavlovs vidusskolēnu grupā ir ieguvis II vietu, piekāpjoties tikai vienam Nautrēnu vidusskolas 11. klases audzēknim.

Konkursa noteikumi paredzēja, ka vienu darbu ieteicams izvēlēties no mūsu novadnieka Antona Kūkoja dzejas. Konkurss šogad notika citādi nekā ierasts, jo uzstāšanās bija jāiesūta videoierakstā. Priekšnesumu sagatavojām jau pērnā gada pavasarī, bet pandēmijas ierobežojumu dēļ pasākums tika pārcelts.

“Vuolyudzāni” popularizē latgaliešu literatūru un ir viens no interesantākajiem notikumiem šai jomā, piesaistot arvien kuplāku dalībnieku skaitu.  Mūsu skola tradicionāli piedalās konkursā un pēdējos gados vienmēr ir laureātu vidū. Arī Maksims ir jau vairākkārt bijis uzvarētāju vidū. Konkursam viņu sagatavoja  skolotāja Vanda Žulina.

Apsveicam!

Rakstu sagatavoja Vanda Žulina

coloring.cool