Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2020. gada 25. oktobris
Beāte, Beatrise
Ludza
Clear
7°C
 
A A A

Mācību gada noslēgumā Ludzas novada pašvaldībā tika godināti 2009. / 10. mācību gada valsts olimpiāžu dalībnieki

Tika godināti skolēni par piedalīšanos valsts un Latgales novada olimpiāžu posmos. IZM Atzinības rakstus un nelielas pašvaldības dāvanas saņēma valsts olimpiāžu godalgoto vietu ieguvēji un skolotāji. Tika godināti skolēni par piedalīšanos valsts un Latgales novada olimpiāžu posmos.

Pateicības un uzslavas vārdi mijās ar koncertnumuriem, ko bija sagatavojuši BJC horeogrāfijas pulciņa dalībnieki (skolotāja O. Štrauha) un Ludzas Mūzikas pamatskolas akordeonisti (skolotājs B. Ivanovs).

Paldies uzņēmumiem, kas atbalstīja pasākuma rīkošanu – IK Madam Natali, IK Edelveiss 7, SIA Solo un Partneri, Ludzas novada domes deputātam, uzņēmējam Sergejam Bogdanovam, Ludzas novada domes deputātam, uzņēmējam Jevģenijam Lukašenokam.

Paldies skolēniem, kas pilnveido savas zināšanas un pedagogiem, kas nežēlo laiku, enerģiju, attīstot skolēnu talantus:

1.Dana Žirnova, Ludzas 2.vidusskola, par piedalīšanos biznesa ekonomisko pamatu olimpiādē,skolotāja Lilija Fiļimonova

2.Dite Čepule, Ludzas pilsētas ģimnāzija, par 1. vietu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē, skolotāja Vija Plenkova

3.Ēriks Razguļajevs, Ludzas pilsētas ģimnāzija, par 2. vietu mājturības un tehnoloģiju olimpiādē, skolotājs Jānis Mikažāns

4.Artūrs Enikovs, Ludzas pilsētas ģimnāzija, par piedalīšanos mājturības un tehnoloģiju olimpiādē, skolotājs Jānis Mikažāns

5.Inta Kovaļenko, Ludzas pilsētas ģimnāzija, par piedalīšanos latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.- 9.kl., skolotājs Dagmāra Boicova

6. Kristīne Zadvinska, Ludzas pilsētas ģimnāzija, par piedalīšanos latviešu valodas un literatūras olimpiādē, skolotāja Laila Budreviča

7. Vsevolods Gudovannijs, Ludzas 2.vidusskola, par piedalīšanos ģeogrāfijas olimpiādē, skolotāja Galina Carjkova

8. Sofija Golubova, Ludzas 2.vidusskola, par Atzinības rakstu latviešu valodas olimpiādē, skolotāja Ilga Šļubčenko

9. Alda Zelča, Ludzas pilsētas ģimnāzija, par piedalīšanos krievu valodas (svešvalodas) olimpiādē, skolotāja Dzidra Razumejeva

10. Milena Ļahnoviča, Ludzas pilsētas ģimnāzija, par piedalīšanos krievu valodas (svešvaloda) olimpiādē, skolotāja Žanna Dukaļska

11. Iļja Filimonovs, Ludzas 2.vidusskola, par piedalīšanos matemātikas olimpiādē, skolotāja Svetlana Mackāne

12.Diāna Golubova, Ludzas 2.vidusskola, par piedalīšanos matemātikas olimpiādē, skolotāja Zinaīda Buliga

13. Edgars Zaezerskis, Ludzas pilsētas ģimnāzija, par Atzinības rakstu matemātikas olimpiādē, skolotāja Valentīna Abricka

14. Dite Čepule, Ludzas pilsētas ģimnāzija, par Atzinības rakstu vizuālās mākslas olimpiādē, skolotāja Inga Mikuča

15. Artūrs Meikšāns, Istras vidusskola, par piedalīšanos vizuālās mākslas olimpiādē, skolotāja Svetlana Puhova

16. Laine Greta Grahoļska, Nirzas pamatskola, par piedalīšanos matemātikas olimpiādē, skolotāja Jelēna Abramova

17. Linda Mičule, Ludzas pilsētas ģimnāzija, par Atzinības rakstu matemātikas olimpiādē, skolotāja Nelija Tretjakova

18. Vladislavs Fots, Ludzas pilsētas ģimnāzija, par piedalīšanos matemātikas olimpiādē, skolotāja Inta Krūze

19. Anastasija Golubova, Ludzas mūzikas pamatskola, par piedalīšanos matemātikas olimpiādē, skolotāja Jana Andrejeva

20. Edgars Pirogs, Ludzas pilsētas ģimnāzija, par piedalīšanos matemātikas olimpiādē, skolotāja Nelija Tretjakova

coloring.cool