LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Cloudy
20°C
 
A A A

Mācās skolotāji

DSCF5599Augustā novada pedagogiem bija piedāvāts piedalīties vairākās kvalifikācijas celšanas kursu programmās Ludzā. Skolotāji labprāt izmantoja šo iespēju apmeklēt kursus savā novadā.  Ir jau notikuši kursi ,,Skolēnu radošā un pētnieciskā darbība latviešu valodas un literatūras  stundās pamatskolā”.  Tajos piedalījās 24 skolotājas.
Interesanti un līdz šim nebijuši ir kursi ,, Džimbas 9 soļu drošības programma”, ko piedāvā nodibinājums,, Centrs Dardedze”. Šī deviņu soļu programma paredz mācīt pirmsskolas un sākumskolas bērniem drošības iemaņas saskarsmē. Projektā tiks apmācīti 18 pedagogi no Ludzas novada un 12 pedagogi no Kārsavas novada.
Šonedēļ notiek kursi par bērnu tiesību pamatprincipiem. Aizpildītas visas piedāvātās 40 vietas.
DSCF5604Savā ikgadējā  konferencē Ludzas, Ciblas un Zilupes novadu apvienības izglītības iestāžu vadītāji, vadītāju vietnieki un mācību priekšmetu metodisko apvienību vadītāji  tiksies  27. augustā. Šai pašā dienā notiks seminārnodarbības bioloģijas, ķīmijas, dabaszinību skolotājiem un vides izglītības koordinatoriem. 28. augustā jaunā mācību gada aktualitātes apspriedīs sporta skolotāji.

Vanda Žulina

 

coloring.cool