LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
Jānis
Ludza
Intermittent clouds
31°C
 
A A A

Ludzas rajona partnerība aicina uzņēmējus piedalīties attālinātajos semināros par projektu izstrādi digitalizācijas laikmetā un efektīvu sociālo mediju lietošanu

Tiek organizēts seminārs uzņēmējiem “Projekti digitalizācijas laikmetā (dalībniekiem bez priekšzināšanām)” /būtība, veidi, iespējas, panākumi.
 
 
Norises vieta:
Zoom tiešsaistē 08.01.2021
Zoom tiešsaistē 15.01.2021
Mērķauditorija: Latgales reģiona uzņēmēji, īpaši amatnieki, tūrisma uzņēmēji, kā arī uzņēmēji, kuri vēlas uzsākt darbību tūrisma un atpūtas biznesā.
Ko uzņēmējs iegūs: dziļāku izpratni par projektu būtību un lomu veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstībā, lai sekmīgāk varētu pielietojot “projektu metodi”, t.sk. izmantot turpmākajos gados Latvijā pieejamo finanšu atbalsta fondu iespējas projektu konkursos dažādās programmās.
Vairāk informācijas: https://tinyurl.com/y9znd8zv

Seminārs “Sociālo mediju profilu sakārtošana & efektīva to lietošana”
 
 
Norises vieta:
Zoom tiešsaistē 20.01.2021
Zoom tiešsaistē 22.01.2021
Mērķis: Uzņēmēja pamudināšana analizēt un izvērtēt pašiem savu sociālajos medijos ievietojamo informāciju – cik tā ir aktuāla un kādu atgriezenisko saiti tā sniedz uzņēmumam. Kā izprast savus trumpjus, kurus tad būtu tur jāatspoguļo. Kā arī mērķis mudināt uzņēmējus savās sociālo mediju platformās ievietot uzmanību piesaistošu, izklaidējošu un galvenais – moderna izskata informāciju.
Mērķauditorija: Latgales reģiona uzņēmēji.
Ko uzņēmējs iegūs: plaša spektra informāciju, lai izprastu un definētu sava uzņēmuma galveno problēmu, popularizējot savu uzņēmumu sociālajos medijos.
 
Vairāk informācijas: https://tinyurl.com/yde7mphm
 
Pieteikšanās saites:
 
 
 
coloring.cool