LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Clear
21°C
 
A A A

Ludzas pilsētas svētku ietvaros aicina apskatīt Valsts policijas Ludzas iecirkņa,Valsts robežsardzes un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Ludzas daļas transportlīdzekļus

Šajā nedēļas nogalē Ludzas novads svinēs savu desmitgadi, savukārt Ludza – 842. dzimšanas dienu! Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki ne tikai rūpēsies par ludzāniešu un pilsētas viesu drošību, bet arī aicina svētku dalībniekus 10. augustā apskatīt Valsts policijas Ludzas iecirkņa transportlīdzekļus, kā arī būs skatāmi Valsts robežsardzes un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Ludzas daļas transportlīdzekļi. Ikviens varēs tuvāk iepazīt dienestu darbinieku ikdienu, uzdodot sev interesējošus jautājumus, apskatīt policijas un robežsardzes automašīnas, pavizināties ar robežsargu kvadracikliem un, protams, arī uztaisīt piemiņas bildes. Jāpiebilst, ka mazākajiem pasākuma viesiem tiks piedāvāta arī unikāla iespēja, iesēsties policijas laivā, un iejusties arī tautā sauktā “Ūdens policijas” darbinieka lomā.

Būsiet laipni gaidīti 10. augustā no plkst. 11.00 līdz 14.00 pludmalē pie Mazā Ludzas ezera, vietā, kur norisināsies atklātais handbola un pludmales volejbola turnīrs!

coloring.cool