LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 16. jūnijs
Justīne, Juta
Ludza
Mostly sunny
16°C
 
A A A

Ludzas pilsētas ģimnāzijas jaunie sasniegumi

Janvārī Ludzas pilsētas ģimnāzija bieži priecē ar jauniem sasniegumiem. Makulatūras vākšanas konkursā ģimnāzija ir trešajā vietā valstī. Tās skolnieks Teodors Romanovskis uzvar Rīgas Tehniskās universitātes konkursā. Ģimnāzijas skolnieki ļoti aktīvi risina uzdevumus izglītības portālā Uzdevumi.lv, un tāpēc skola ir 15. vietā visu Latvijas skolu vidū.

Pagājušajā nedēļā ģimnāzijas skolēniem bija jauni sasniegumi.

Sestdien, 19. janvārī, Maskavas namā Rīgā notika Tatjanas dienai veltītā literārā konkursa uzvarētāju apbalvošana. Konkursu ik gadu rīko Krievu valodas un literatūras skolotāju asociācija. Laureātes diplomu konkursā saņēma Ludzas pilsētas ģimnāzijas 10.b klases skolniece Līga Igovena. Līga konkursā iesniedza savu dzejoli, kas veltīts Annai Ahmatovai. Šajā konkursā viņa piedalījās pirmoreiz, un ir patīkami, ka viņas darbs ir pamanīts un atzīts. Līgas skolotāja ir Dzidra Razumejeva. Vērtējot konkursa norisi, skolotāja atzīmē, ka noslēguma pasākums bija ļoti labi sagatavots. Sarīkojumā katra uzvarētāja un laureāta darbs vai tā fragments tika nolasīts, līdz ar to varēja novērtēt ne vien savu, bet arī konkurentu veikumu.

Teodoram – vēl viens panākums

7.a klases skolnieks Teodors Romanovskis aktīvi piedalās dažādos konkursos. Nupat viņš ir saņēmis Atzinību Latgales dzejniekam Antonam Slišānam veltītajā radošo darbu konkursā Upītē. Darba tēma – dzimtā valoda. Teodora skolotāja ir Laila Budreviča.

Ludzas novada pašvaldība apsveic Līgu Igovenu, Teodoru Romanovski un viņu skolotājus un novēl ģimnāzijai jaunus panākumus.

Raksts sagatavots uz Ludzas pilsētas ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotājas Vandas Žulinas publikācijas pamata

coloring.cool