LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Partly sunny
8°C
 
A A A

Ludzas pilsētas ģimnāzijas 12. klašu absolventi – kandidāti apbalvošanai ar Latgales plānošanas reģiona pateicības rakstu

1. Georgijs Dobriņins

Ludzas pilsētas ģimnāzijā mācās no 1. klases. Viņš vienmēr klasē ir bijis līderis, uzņēmies atbildību par pasākumu organizēšanu, bijis izpalīdzīgs, godīgs un atklāts. Kolektīvā – autoritāte. Georgija sekmes mācībās ir labas un teicamas, īpaši eksaktajos priekšmetos.

Georgijs aktīvi iesaistījās skolas sabiedriskajā dzīvē, vadīja pasākumus, darbojās skolēnu domē, vienmēr aizstāvēja skolas godu sporta sacensībās.

Sporta kluba “Latgols” handbola izlases sastāvā, Ludzas novada Sporta skolas handbola komandas sastāvā viņš ir izcīnījis godalgotas vietas valstī.

Sešus gadus Georgijs ir viens no aktīvākajiem jaunsargu vienības dalībniekiem: patriotiski noskaņots, fiziski spēcīgs jaunietis. Viņš ir jaunākais dalībnieks, kuram 15 gadu vecumā bija gods piedalīties militārajā parādē Rīgā 18. Novembra svinībās. Viņš ir pelnījis atzinību.

2. Ilze Upeniece

Ilzei ir labas un teicamas sekmes mācībās. Visu vidusskolas gadu garumā piedalījās skatuves runas konkursos. 2020. gada februārī piedalījās  starpnovadu skatuves runas konkursā un iegūva galveno balvu konkursā “Zelta sietiņš”, 2020. gada martā piedalījās VISC organizētā skatuves runas konkursa otrajā – Latgales reģiona kārtā un ieguva I pakāpes diplomu. Šajā mācību gadā piedalījās Ludzas, Ciblas un Zilupes starpnovadu ekonomikas un krievu valodas ( svešvalodas) olimpiādēs.

Ilze piedalījusies Rīgas Tehniskās universitātes ZPD konkursā “Pasaule pieprasa tehniskos prātus” un izstrādājusi pētniecisko darbu par tēmu “Starptautiskās sadarbības projekti un to nozīme Ludzas attīstībā”.

Visus vidusskolas gadus darbojās skolēnu domē, palīdzēja organizēt un vadīt skolas sarīkojumus: izlaidumus, Zvaniņa svētkus, kā arī citus skolas pasākumus, godprātīgi pildīja skolēnu domes priekšsēdētājas pienākumus.

Meitene ir sabiedriski aktīva, komunikabla, muzikālā un sportiska. Jau daudzus gadus dejo tautu deju kolektīvā „Žeperi”, dzied skolas korī, nodarbojas ar futbolu, veic brīvpŗātīgo darbu Bērnu un jauniešu centrā, darbojas Jauniešu Saeimā. Aktīvi iesaistījās divos skolas starptautiskajos Erasmus plus skolu partnerības projektos, darbojās radošajās darbnīcās, piedalījās projekta obilitātes Itālijā, nesot Latgales vārdu ārpus Latvijas robežām.

Ludzas pilsētas ģimnāzijas direktora vietniece izglītības jomā V. Abricka

29.05.2020

coloring.cool