LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira
Ludza
Sunny
27°C
 
A A A

Ludzas pilsētas ģimnāzija – līderpozīcijās portāla uzdevumi.lv reitingā

Gada noslēgumā Ludzas pilsētas ģimnāzijā saņēmām vairākas pateicības un uzslavas rakstus par šajā mācību gadā padarīto: par izcilu darbu CSDD projektā, par veiksmīgu piedalīšanos LR Tiesībsarga rīkotajā konkursā, VISC pateicību par veiksmīgu pilsonisko audzināšanu un vēl citus.

Īpašs prieks un patīkams pārsteigums bija ziņa, ka mācību portāls uzdevumi.lv, izvērtējot mācību gada rezultātus, secināja: skolu grupā, kurā mācās 401-600 audzēkņi, LPĢ ar iegūtajiem 145255 punktiem ir I vietā valstī, bet starp visām Latvijas skolām esam četrpadsmitie.

Top punktus skola iegūst, izvērtējot skolēnu patstāvīgo darbu virtuālajā skolā, te netiek skaitīti skolotāju uzdotie mājas darbi un pārbaudes darbi.

Augsti tika novērtēta datu bāzes sakārtotība un tas, ka skolēni jau no jaunākajām klasēm aktīvi izmanto uzdevumi.lv iespējas. Par portāla uzdevumi.lv iespēju izmantošanu, par datu bāzes sakārtošanu atbild direktores vietniece Vija Zavadska. Paldies!

Paldies novada pašvaldībai: jau vairākus gadus 9. un 12. klašu izglītojamajiem un aktīvākajiem mācību portāla lietotājiem šis pakalpojums tiek apmaksāts. Paldies skolēnu vecākiem, kuri saviem bērniem nodrošina iespēju izmantot šo portālu.

 

Rakstu sagatavoja Vanda Žulina

coloring.cool