LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 16. jūnijs
Justīne, Juta
Ludza
Clear
13°C
 
A A A

Ludzas NSS jaunie handbolisti veiksmīgi startē “Tallinn Handball Cup 2020”

No 28. līdz 30. augustam Tallinā (Igaunija) norisinājās Baltijā lielākais handbola festivāls bērnu un jauniešu komandām “Tallinn Handball Cup 2020”, kurā startēja arī Ludzas novada Sporta skolas audzēkņi. 

Ludzānieši mājās pārradās ar vairākām medaļām: 2002.- 2004. g. dz. un 2007.g dz. meitenes izcīnīja zelta medaļu , 2007.-2008. g. dz. zēniem un 2009. g. dz. meitenēm bronzas godalgas, 2009. g. dz. zēni turnīrā izcīnīja 5. vietu , savukārt, 2010. g. dz. zēniem 4. vieta! (Treneri Māris Cibuļskis, Ruta Muiženika, Kristīne Klementjeva un Anita Puncule).

Kopumā sacensībās piedalījās 93 komandas no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Jaunākās handbolistes no Ludzas, 2009. gadā, dzimušās meitenes (trenere Ruta Muiženika) uz Tallinas Starptautisko turnīru  devušās pirmo reizi un mājup atgriezās ar bronzas medaļu. 

“Pēc tik ilga laika bez sacensībām, radās lieliska iespēja aizbraukt uz Tallinas Starptautisko turnīru, kur esam guvuši ļoti labus rezultātus. Kopumā, tas bija labi noorganizēts pasākums, dzīvošana un ēdināšana viesnīcā, pilsētas centrā, stadions un sporta halles atradās blakus, kas nesagādāja problēmas pārvietoties. Esam paveikuši labu darbu, jūtamies gandarīti un lepni par savu audzēkņu sasniegumiem, katra turnīra spēle mums sagādāja neaizmirstamas emocijas”, savos iespaidos dalās trenere Kristīne Klementjeva.

Liels paldies jaunajiem handbolistiem par centību un , protams, treneriem par darbu! Lepojamies un novēlam panākumus arī turpmāk! 

Informāciju sagatavoja Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska

coloring.cool