Ludza
Intermittent clouds
3°C

A A A

Ludzas NSS audzēknis Vlads Prokofjevs izcīna 2. vietu Pasaules čempionātā svarcelšanā!

Attēlā: Vlads Prokofjevs. Treneris: Viktors Dolgilevičs

Mūsu Ludzas sporta skolas audzēknis Vlads Prokofjevs, trenera Viktora Dolgileviča audzēknis, izcīnīja 2. vietu Pasaules čempionātā svarcelšanā. Pasaules čempionāts norisinājās Peru, Limā, taču visi sportisti startēja “online” režīmā savās valstīs.

Vlads, sestdien 14.11.2020 plkst. 20.30, Ludzā, startēja Pasaules čempionātā online režīmā savā svara kategorijā, līdz 73 kilogramiem. Dalībnieki tika sadalīti 4 grupās – A, B, C UN D. Vlads startēja B grupā, raušanā pacēla 128 g., grūšanā 160 kg., kopsummā 288 kg. Šis rezultāts savā B grupā bija 1. vieta. Kad beidz startēt A grupas sportisti, Vlada uzstādītais rezultāts ļāva apsteigt gandrīz visus A grupas dalībniekus un iegūt 2. vietu! Pirmo vietu izcīnīja Rizki Junjansjahu ar 325 kg. (145+180). Trešo vietu ieguva ukrainis Maksims Demčišins ar 279 kg (121+158).

Apsveicam treneri un sportistu ar sasniegtajiem rezultātiem un novēlam neapstāties pie sasniegtā, un turpināt strādāt cītīgi, lai varētu turpināt priecēt ar nākošajiem sasniegumiem!

Plkst. 15.00 startēja ludzāniete Kristiāna Lazovska, svara kategorijā līdz 59 kilogramiem, kopsummā ar 126 kg. (55+71), ieņēma 13. vietu. Apsveicam Kristiānu un viņas treneri ar sasniegto rezultātu!

Attēlā: Kristiāna Lazovska. Treneris: Deniss Žulins