LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Mostly sunny
26°C
 
A A A

Ludzas NSS 2008. g.dz. zēni un meitenes piedalās sacensībās Dobelē

Pagājušajās brīvdienās 10.10-11.10.2020 g. Dobelē notika LČ handbola 1. aplis 2008.g. dz. meitenēm un zēniem.
Meiteņu komanda trenera M. Cibuļska vadībā izcīnīja pārliecinošas uzvaras,  ar 24:16 uzvaru svinēja pār Salaspils komandu, 25:9 tika pārspēta Dobeles komanda, tāpat 24:4 uzvarēja Olaines komandu.

Jēkabpils komanda neieradās uz turnīru Covid-19 ierobežojumu dēļ. Šobrīd, ar 6 punktiem, Ludzas NSS turnīra tabulā ieņem 1. vietu . 2. vietā Dobeles komanda ar 4 punktiem un 3. vietā Salaspils komanda ar 2 punktiem.

Komandas rezultatīvākā spēlētāja Patrīcija Cibuļska tika atzīta kā turnīra labākā centra spēlētāja un pēc statistikas rādītājiem jauniete ierindojas 2. vietā, pēc 1 apļa, ar 29 iemestiem vārtiem. 3. vietā, pēc iemestajiem vārtiem, visā turnīrā Loreta Leščinksa -15 vārti. Tāpat arī par 1 apļa sabraukuma labāko vārtsardzi tika atzīta Sabīne Zatlere, un arī līnijas spēlētāja – Anastasija Afanasjeva. Komandā spēlēja – Anastasija Afanasjeva, Kristiāna Atstupene, Patrīcija Cibuļska, Loreta Leščinksa, Albīne Medvecka, Daniela Paņkova, Lorianna Sproģe, Sabīne Zatlere. Apsveicam ar panākumiem un gaidām nākamās uzvaras!

Zēnu komandai trenera A. Borisova vadībā ar rezultātu 15:16, zaudēja Salaspils komandai, ka arī zaudējums tika piedzīvots pret Dobeles komandu 12:18, taču uzvarēja Ogres komandu pārliecinoši ar rezultātu 22:12. Pašlaik 1. vietā ar 6 punktiem ir Dobeles komanda, 2. vietā Salaspils komanda ar 4 punktiem un Ludzas NSS komanda 3. vietā ar 2 punktiem. 1 apļa rezultatīvākais spēlētājs visā turnīrā mūsu sporta skolas audzēknis Daniels Dubrovskis ar 22 gūtajiem vārtiem, 2 vietā Dans Iļjins ar 20 gūtajiem vārtiem. Kā arī Daniels un Dans tika atzīti par turnīra labāko centra un kreisā insaida spēlētāju. Komandā spēlēja – Maksims Krasutins, Dans Iļjins, Raivis Barkāns, Adriāns Aleksāns, Inguss Ignatjevs, Kristers Ritiņš, Andris Volkovs, Markuss Kotovs, Kristpas Mitčenko, Artis Bankovskis,Daniels Dubrovskis.

Veiksmi nākamajā sabraukumā !

Informāciju sagatavoja Ludzas NSS sporta metodiķe Anita Puncule

coloring.cool