LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Intermittent clouds
20°C
 
A A A

Ludzas novada zīmējumu konkurss “Svētki manās mājās”

Tradicionāli, mācību gada sākumā, Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs izsludina radošo zīmējumu konkursu, veltītu patriotiskajam mēnesim. Šogad konkursa devīze “Mana Latvija”, tika nedaudz  mainīta, un jaunie talanti tika mudināti attēlot Svētkus savās mājās. Konkursam tika iesūtīti 89 darbi, kuru autori ir bērni un jaunieši no Ludzas novada skolām, J.Soikāna Ludzas mākslas skolas un ,protams, Ludzas novada BJC pulciņiem.

Par zīmējumu konkursa „Svētki manās mājās” laureātiem noteikts 21 bērnu radītais zīmējums,  22 dalībnieki saņēma atzinības.

Ludzas novada BJC izsaka pateicību bērniem un jauniešiem, kā arī viņu audzinātājām un skolotājām Inetai Zvonņikovai, Aijai Šarapovai, Ingai Rimšai, Inārai Mikažānei, Intai Strodei, Natālijai Losānei, Ivetai Ladusānei, Tatjanai Kivļevai, Intai Terentjevai, Irīnai Martjukovai un Ņinai Terentjevai par skaistajiem svētku zīmējumiem un apsveikumiem Ludzai un Latvijai, svinot Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienu tieši Savās mājās.

Kā jau ierasts, visaktīvāk savas idejas par tēmu un īpašo svētku noskaņu radīšanu iesnieguši bērnudārza un sākumskolas audzēkņi, bet organizatori ir pateicīgi ikvienam dalībniekam par savu radošo veikumu.

Izvērtējot iesniegtos bērnu un jauniešu darbus dažādās vecuma grupās, par konkursa uzvarētājiem, iegūstot  I,II un III pakāpi kļuva:

Pirmsskolas grupāJustīne Bartulāne, Katrīne Narnicka, Jana Kudrjavceva, Viktorija Kračus, Margarita Rudoviča, Leons Čiževskis, Vlada Vaskova, Kamilla Krocāne.

1.– 4. klašu grupāElīna Jegorova, Sabrīna Svikša, Aleksandra Seimuškina, Agnese Savicka, Ērika Veļičko, Linards Losāns, Katerina Bartulāne.

5.­– 8. klašu grupāAļona Kuzņecova, Renāte Andrejeva, Anastasija Drozdova, Evelīna Apeļa, Loreta Kaupuža, Valērija Boļšakova.

Neapšaubāmi, vērtēšanas darbs ir viens no sarežģītajiem posmiem, tieši šī iemesla pēc vairāki  konkursa dalībnieki ir saņēmuši atzinības un katrs dalībnieks pateicību par dalību konkursā. Liels paldies Ludzas novada pašvaldībai par sagādātam balvām un pateicībām konkursa dalībniekiem.

Kā katru gadu, no konkursā iesniegtajiem darbiem tika izveidota izstāde Ludzas novada BJC, ka arī laureātu darbi tiks radīti uz ekrāna Domes laukumā.

                                                 Ludzas novada BJC administrācija

 

coloring.cool