Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2020. gada 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita
Ludza
Cloudy
12°C
 
A A A

Ludzas novada uzņēmēji uz lielā ekrāna pilsētas centrā!

Ludzas novada pašvaldība sadarbībā ar Latgales Uzņēmējdarbības Centru veido Ludzas novada uzņēmēju elektronisko katalogu ar mērķi apkopot informāciju un prezentēt to uz lielā ekrāna Ludzas pilsētas centrālajā laukumā. Informācija tiks ievietota Ludzas novada pašvaldības mājas lapā, sadaļā Uzņēmējiem.

Displejs pie Ludzas novada pašvaldības

Lūgums Ludzas novada uzņēmējus sniegt informāciju par sevi, savu darbības jomu vai sniegto pakalpojumu, aizpildot pielikumā esošo aptaujas lapu.

Uzņēmējs var aizpildīt pielikumā esošo lapu par katru savu darbības jomu, piemēram SIA PIONIERIS ražo žāvētu gaļu, piedāvā nakts mītnes un tirgo saimniecības preses. Tad šis uzņēmums aizpilda vienu aptaujas lapu par žāvētās gaļas ražošanu, vienu lapu par nakts mītnēm un vienu par veikalu.

APTAUJAS VEIDLAPA

Lūgums atsūtīt aizpildītās aptaujas lapas līdz 2014. gada 26.septembrim Latgales Uzņēmējdarbības Centra konsultantam Tatjanai Juškānei uz e-pastu: [email protected] Jautājumu un neskaidrību gadījumā zvanīt 65707131, 29550637 vai atnākt personīgi – Ludzas novada pašvaldības (Raiņa iela 16) 410. kabinets

coloring.cool