LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 16. jūnijs
Justīne, Juta
Ludza
Mostly sunny
18°C
 
A A A

Ludzas novada skolēnus un pedagogus apbalvo par izciliem sasniegumiem kultūrā

14. februārī, Ludzas Tautas namā notika apbalvošanas pasākums “Izcilie sasniegumi kultūrā”. Apbalvošanai kultūras jomā kopā tika izvirzīti 8 izglītības un kultūras iestāžu kolektīvi, 34 izglītojamie un 18 pedagogi. 

Pamatojoties uz  noteikumiem “Noteikumi par kārtību, kādā piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem kultūrā un sportā, un naudas balvu apmēru”, Ludzas novada pašvaldība pasniedza Pateicības rakstus un naudas balvas Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra, Ludzas mūzikas pamatskolas, J. Soikāna Ludzas mākslas skolas un Ņukšu Tautas nama audzēkņiem un pedagogiem. Apbalvošanai no Ludzas pilsētas budžeta atvēlēti vairāk kā 10 000 eiro.

Apbalvojumus pasniedza un laba vēlējumus teica Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs un Ludzas novada domes priekšsēdētāja vietniece sociālajos, izglītības un kultūras jautājumos Jevgenija Kušča. 

Par izciliem sasniegumiem kultūrā, par Ludzas novada popularizēšanu, godalgotām vietām valsts un starptautiskā mēroga skatēs, konkursos un sacensībās no Ludzas novada Bērnu un Jauniešu centra tika apbalvoti 7 kolektīvi, tostarp: deju kolektīvs “ŽEPERI” un tā vadītāja Sarmīte Stapule, popgrupa “CIELAVIŅA” un tās vadītāja Lolita Greitāne, popgrupa “SPICES” un tās vadītāja Evita Podoļeca, deju studijas “FOUETTE” un “PETITT”, un to vadītāja Oksana Štrauha, teātra studija “PEPILOTA” un tās vadītāja Svetlana Rimša. Tika apbalvots arī sporta deju klubs “STEPS” un tā dalībnieki: Ņikita Isačenkovs, Elīna Kozlāne, Armīns Garbars, Ksenija Jekimenko, Kristers Ritiņš, Lelde Orste, Raivo Poikāns, Natālija Nasaļska, Artjoms Afanasjevs, Amanda Kaziniece, Ričards Senkāns, Jeļizaveta Lopatjuka, Rihards Matvejenko, Dajana Čubarova, Leila Kačalova, Vanessa Vasiļevska un Darlīna Senkāne. 

Ludzas mūzikas pamatskolas audzēkņus un pedagogus sveica par izciliem sasniegumiem, panākumiem un godalgotām vietām starptautiskajos un valsts mēroga klavieru, pūšaminstrumentu, garīgās mūzikas, vijoļspēles, akordeonspēles konkursos un festivālos.

No mūzikas skolas tika apbalvoti 10 pedagogi: Marina Marčenoka, Romāns Seņkovs, Inga Afanasjeva, Ērika Piterāne, Aija Razumovska, Nikolajs Makarenko, Viktorija Tirša, Arnis Krancāns, Margarita Onufrijeva un Boriss Ivanovs. Par sasniegumiem pašvaldība sveica 14 Ludzas mūzikas pamatskolas audzēkņus: Ievu Ļahnoviču, Emīlu Ļahnoviču,  Karinu Višņakovu, Kati Krukovsku, Ēriku Strodi, Martu Petrovsku, Kamilu Makarovu, Kamillu Jepremjanu, Alvi Bartuļu, Ivaru Ivulānu, Sofiju Probuku, Danielu Kučānu, Anniju Streļču un Arni Malakovu. 

Par izciliem sasniegumiem un godalgotām vietām valsts un starptautiskā mēroga mākslas konkursos tika apbalvoti 2 J. Soikāna Ludzas mākslas skolas pedagogi Iveta Ladusāne un Ināra Mikažāne un 2 audzēknes Olīvija Sorokina un Ieva Maškanceva.

Tika pasniegta balva vēl vienam kolektīvam no Ņukšu Tautas nama: Bērnu folkloras kopai ”RĪKŠOVEŅA” un tās vadītājai Ilonai Poikāne. Par sasniegumiem solistu konkursā sveica folkloras kopas dalībnieci, jauno izpildītāju Elitu Popovu. 

Apsveicam! Vēlam aizvien jaunus un izcilus panākumus!

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska

FOTO: BJC foto pulciņa dalībnieki

 

coloring.cool