LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 16. jūnijs
Justīne, Juta
Ludza
Mostly sunny
16°C
 
A A A

Piedalies “Ēnu dienā” un iepazīsti Ludzas novada pašvaldības un tās iestāžu ikdienu!

Arī Ludzas novada pašvaldības iestādes piedalās Ēnu dienā, kas šogad norisināsies 12. februārī! Piedāvājam ēnu vietas gan pašvaldībā, gan pašvaldības iestādēs! Ja vēlies uz pāris stundām ieskatīties ikdienas darbos un procesos dažādās iestādēs un profesijās, tad piesakies jau tagad!

Aicinām skolēnus ielūkoties enudiena.lv, kur atradīsiet daudz interesantu „ēnošanas” vietu Ludzas novadā un citur Latvijā. Ar visu Ludzas novada pašvaldības un to iestāžu piedāvāto profesiju sarakstu var iepazīties šeithttps://enudiena.lv/apskatit/enu-devejs/2467 Pieteikšanās notiek tiešsaistē www.enudiena.lv!

Ja portālā enudiena.lv neatrodas saistoša „ēnošanas” vieta, No 03.02.- 07.02. dodies uz Ludzas novada Bērnu un Jauniešu centru, Tirgus ielā 22, jaunatnes lietu speciālists palīdzēs piemeklēt Jums piemērotu “ēnošanas vietu” Ludzas novadā.

Nezini, kas ir Ēnu diena?

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Vairāk info: www.enudiena.lv

 

coloring.cool