LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira
Ludza
Sunny
15°C
 
A A A

Ludzas novada pašvaldība sveic ludzānieti 100 gadu jubilejā!

Ludzas novada domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs un Ludzas Sociālā dienesta Sociālā darbiniece darbam ar veciem cilvēkiem Ilona Bondarenko šodien devās sveikt ludzānieti Valentīnu Biruli 100 gadu jubilejā. Tieši 30. janvārī kundzei aprit 100 gadi.

Simtgadniece viesus sagaidīja ļoti viesmīlīgi, mundrā un priecīgā noskaņojumā. Šajā nozīmīgajā dienā kundzei ir dubultsvētki, šodien Valentīna svin arī savu vārda dienu. E. Mekšs, sveicot jubilāri, vēlēja stipru veselību un dzīvesprieku, un pateicās par mūža ieguldījumu Ludzas novada labā. Priekšsēdētājs pasniedza pašvaldības dāvanu- skaistu ziedu pušķi, torti un 200 eiro (Finansiālais pabalsts nozīmīgā dzīves jubilejā) , tika nodota arī J. Soikāna Ludzas Mākslas skolas sarūpētā dāvana- audzēkņu veidots kalendārs.

Gaviļniece Valentīna Birule lielāko savas dzīves daļu pavadījusi Ludzā un ir īsta Latgales patriote. Absolvējusi Malnavas koledžu, tālākās studiju gaitas turpinājusi  Skolotāju institūtā. Ludzā Valentīna savulaik strādājusi par skolotāju, pasniedzot tādus priekšmetus, kā zooloģija, rasēšana. Kā stāsta pati jubilāre, tad ar darbu vienmēr bijusi apmierināta, viņai gadījies mācīt labus skolēnus, par ko ir patiesi gandarīta un priecīga. 

Ludzas novada pašvaldība sirsnīgi sveic jubilāri svētkos, vēlot veselību, mieru un labklājību! 

coloring.cool