LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Trešdiena, 2021. gada 16. jūnijs
Justīne, Juta
Ludza
Mostly sunny
16°C
 
A A A

Ludzas novada pašvaldība pateicas priesterim Jānim Kolnam par darbu Ludzas draudzē!

Foto: Ludzas draudzes arhīvs

24. septembra Ludzas novada domes sēdē deputāti nolēma ar pašvaldības Atzinības rakstu apbalvot Ludzas Jaunavas Marijas Debesīs Uzņemšanas draudzes priesteri Jāni Kolnu.

Šoruden apritēja 18 gadi kopš priestera profesionālās darbības uzsākšanas, 16 no tiem pavadīti Ludzas Jaunavas Marijas Debesīs Uzņemšanas katoļu baznīcā. Šogad tika pieņemts lēmums par draudzes maiņu. 

Jānim Kolnam, kā pateicība par ilggadēju ieguldījumu Ludzas pilsētas un tās iedzīvotāju labā, tiks piešķirts Ludzas novada pašvaldības Atzinības raksts par uzticīgu kalpošanu  Ludzas draudzē,  ieguldījumu garīgo vērtību un kristietības saglabāšanā, un sadarbību ar Ludzas novada pašvaldību. 

Aicinām uz Svēto Misi Ludzas Jaunavas Marijas Debesīs Uzņemšanas katoļu baznīcā, šo svētdien, plkst. 9.00 un plkst. 11.00.

Priesteris Jānis Kolns dzimis 1975. gada 19. jūnijā, Barkavā. Pēc vidusskolas beigšanas, mācījies Rīgas Garīgajā seminārā. 2002.g. 22. septembrī ordinēts Rēzeknes katedrālē. Bijis vikārs Rēzeknes Jēzus Sirds katedrālē un Krāslavas Svētā Ludvika draudzē. 2004. g. 17. oktobrī, katoļu baznīcās mainoties priesteriem, tika pārcelts no Krāslavas uz Ludzas Jaunavas Marijas Debesīs Uzņemšanas Romas Katoļu baznīcu, informē Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka.

Sagatavoja Ludzas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska

coloring.cool