LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Clear
21°C
 
A A A

Pašvaldībā un tās iestādēs no 10. jūnija atjaunos klātienes klientu apkalpošanu

Informējam, ka Ludzas novada pašvaldība un tās iestādes, no 10. jūnija atsāks klientu apkalpošanu klātienē.  Lai ievērotu piesardzības pasākumus,  apkalpošana tiks organizēta tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Ar pašvaldības darbiniekiem aicinām sazināties, izmantojot e-pastus vai tālruņus. 

Lai izvairītos no iespējamas inficēšanās ar vīrusu Covid-19, pašvaldības administrācijas un iestāžu telpās apmeklētājiem noteikts ievērot divu metru distancēšanos vienam no otra. Rūpējoties par roku higiēnu, pie administrācijas un iestāžu ieejas durvīm pieejams roku dezinfekcijas līdzeklis.

Ludzas novada pašvaldības KASE joprojām būs slēgta!

Pēc iespējas, aicinām pašvaldības pakalpojumus izmantot neklātienes formā:

  • dokumentus aicinām iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: [email protected] vai pa pastu: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701
  • Ludzas novada pašvaldības 1. stāva vestibilā ir izvietota speciāli dokumentiem paredzēta pastkaste, kurā ir iespēja ievietot iesniegumus vai kāda cita veida dokumentus nodošanai pašvaldībai.
  • Aktuālā informācija, iesniegumi, veidlapas un kontaktinformācija pieejama pašvaldības mājaslapā ludza.lv;  

Iedzīvotāji ir aicināti  izmantot portālā Latvija.lv e-pakalpojumus. Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.

Ludzas novada pašvaldība aicina iedzīvotājus bez īpašas vajadzības neapmeklēt pašvaldības iestādes klātienē

Sekojiet aktuālajai informācijai Ludzas novada pašvaldības tīmekļvietnē www.ludza.lv un sociālajā  tīklā Facebook https://www.facebook.com/LudzaLv/

 

coloring.cool