LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Intermittent clouds
20°C
 
A A A

Ludzas novada pašvaldība izsludina konkursu uz vakanto izstāžu un ekspozīciju kuratora amatu Ludzas Lielajā sinagogā

Galvenie darba uzdevumi:

Organizēt darbu ar apmeklētājiem Ludzas Novadpētniecības muzeja objektā Ludzas Lielā sinagoga saskaņā ar zinātnisko izpētes darbu un krājuma specifiku. Izstrādāt un vadīt muzejpedagoģiskās programmas, vadīt ekskursijas Ludzas Lielajā sinagogā, veidot izstādes, pētīt Ludzas ebreju kopienas vēsturi, veikt telpu uzkopšanu un apkuri.

Prasības pretendentiem:

  • Augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa augstākā profesionālā izglītība humanitārajās vai pedagoģiskajās zinātnēs.
  • Zināšanas un interese par Latvijas kultūrvēsturi, kultūrvēsturisko mantojumu.
  • Teicamas valsts valodas zināšanas (C līmenis), izpratne par valodas kultūru runā un rakstos.
  • Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, kā arī strādāt komandā;
  • Labas MS Office zināšanas;
  • Svešvalodu zināšanas (krievu, angļu) B2 līmenis.
  • Labas komunikācijas un saskarsmes prasmes.

Piedāvājam:

  • atalgojumu (800 EUR (bruto) mēnesī par slodzi) un sociālās garantijas;
  • slodzes tips – 0,5 slodze;
  • profesionālas pilnveidošanās un izaugsmes iespējas.

Dokumentus (pieteikuma vēstuli ar norādi „Ekspozīciju un izstāžu kurators Ludzas Lielajā sinagogā”, CV, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas, valsts valodas prasmi apliecinoša dokumenta kopiju (gadījumā, ja nav valsts valodā iegūta izglītība)) lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: [email protected], pa pastu vai iesniegt personīgi Ludzas novada pašvaldībā Raiņa ielā 16, Ludzā, Ludzas novadā, LV – 5701 (3.st., 312. kab) līdz 2020. gada 20. janvārim plkst. 12:00.

Tālrunis uzziņām 65723931.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kas tiks aicināti uz darba interviju!

Personas datu apstrāde

Ludzas novada pašvaldība informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti ar mērķi nodrošināt šī un citu Ludzas novada pašvaldības personāla atlases konkursu norisi. Pretendenta/-es dati tiks uzglabāti 6 mēnešus pēc to iesniegšanas brīža. Gadījumā, ja pretendents/-e nepiekrīt savu personas datu apstrādei citos konkursos, lūdzam to norādīt pieteikumā.

Personas datu pārzinis: Ludzas novada pašvaldība, reģistrācijas Nr.90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, elektroniskā pasta adrese: [email protected]

Papildu informāciju par personas datu apstrādi Ludzas novada pašvaldībā var iegūt Ludzas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.ludza.lv sadaļā Personas datu aizsardzības politika.

coloring.cool