LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Otrdiena, 2021. gada 15. jūnijs
Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta
Ludza
Partly sunny
8°C
 
A A A

Ludzas novada jauniešu nodarbinātības programmas rezultāti

1392285678_lejka_sad_ogorod2014.gada 27.februārī Ludzas novada dome ir izsludinājusi Ludzas novada skolēnu vasaras nodarbinātības programmu, kuras mērķis ir veicināt Ludzas novada skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā, sniedzot iespēju paaugstināt praktiskās darba iemaņas, rast izpratni par profesijām un gūt pirmo praktisko pieredzi.
Jaunieši tiks nodarbināti laika posmā no 2014.gada 2.jūnija līdz 22.augustam. Viens skolēns pēc programmas par pašvaldības finansējumu drīkst būt nodarbināts pie Darba devēja ne vairāk kā 4 stundas dienā un ne vairāk kā 2 nedēļas. Šovasar plānots nodarbināt 54 jauniešus.
Ludzas novada jauniešu nodarbinātības programmai kopā pieteicas 101 jaunietis, no kuriem 6 pieteikuma anketas neatbilda programmas nolikumam.
Šogad nodarbinātībai tika apstiprināti 54 jaunieši. Apstiprināto jauniešu saraksti pieejami Ludzas novada pašvaldībā (Raiņa ielā 16, Ludzā) 305. kabinetā, tālrunis 65707496 (darba laikā).
Jauniešiem, kuri netika apstiprināti, nodarbināšana tiks piedāvāta tikai tad, ja atteiksies kāds no apstiprinātājiem jauniešiem.

Veiksmīgu programmas realizāciju gan jauniešiem, gan darba devējiem!

coloring.cool