LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Partly sunny
26°C
 
A A A

Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs iesaistās Erasmus + projektā “HANDMADE YOU (TH)”

Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs ir iesaistījies stratēģiskās partnerības Erasmus + projektā “HANDMADE YOU (TH)”, kura mērķis ir saglabāt rokdarbus, amatniecību un izzūdošās profesijas. Projekta sākums ir 2020. gada 1. augusts un tā ilgums ir 2 gadi.

Projekta mērķa grupa ir jaunieši un jebkuras ieinteresētās personas, kas saistītas ar rokdarbiem. Partneru organizācijas projekta laikā izveidos platformas mūsdienīgām, aktuālām aktivitātēm, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas un rīkus, tajā pašā laikā balstoties uz vecajām rokdarbu metodēm. Tiks dota iespēja  rokdarbniekiem no jauna atklāt meistarību gan kā saziņas veidā ar vietējo kultūru, gan kā brīvā laika pavadīšanas veidā. 
Projekta vadošā organizācija ir no Polijas “Semper Art Foundation”, partneris no Latvijas – “Ludzas novada Bērnu un jauniešu centrs” un no Čehijas – organizācija “Petrklíč help”.
Projekta laikā paredzēts izveidot un vadīt interešu grupas sociālajos tīklos, paredzētas rokdarbu darbnīcas, apmācību brauciens ārpus Latvijas, kā arī “Jauno rokdarbnieku festivāls” katrā projekta partneru valstī. 
Līdz šim projekta ietvaros norisinājušās koordinatoru tiešsaistes sapulces, izveidota projekta mājas lapa, Facebook lapa un 3 slēgtas Facebook grupas rokdarbniekiem (katrai partneru organizācijai). 
Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības programma Erasmus +.
 
Informāciju sagatavoja HANDMADE YOU (TH) projekta koordinatore Ligita Karvele
coloring.cool