LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs
Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
Ludza
Mostly sunny
20°C
 
A A A

Ludzas Mūzikas pamatskolai piegādāts jauns mūzikas instruments – pianīns

Šodien, 24. martā, visi priecājās par tik jauku, saulainu pavasara dienu, bet īpašs prieks bija Ludzas Mūzikas skolai, jo tika piegādāts jauns mūzikas instruments – pianīns. Neskatoties uz mūzikas instrumenta svaru, kas pārsniedz 200 kg, SIA AT –Trade Music pārstāvji to ātri un veikli uznesa skolas otrajā stāvā.

Kā atzīst Ludzas Mūzikas skolas pedagoģe Viktorija Tirša, viņa ļoti grib mācīt bērnus klātienē un ar nepacietību gaida to dienu, kad varēs satikt savus audzēkņus un kopā ieskandināt jauno pianīnu.

Pēc klavieru transportēšanas līdz skaņošanai vēlams nogaidīt 2 nedēļas, kamēr instruments “pierod” pie jaunajiem apstākļiem. Tad nu tieši pēc divām nedēļām pianīns tiks noskaņots, iespējams, arī ārkārtas situācija jau beigsies un mūzikas skolas audzēkņi varēs “iemēģināt” jauno instrumentu.

Pianīns Essex EUP – 116E iegādāts ar Valsts kultūrkapitāla fonda un Ludzas novada pašvaldības finansiālu atbalstu. Klavieru kopējā summa ir 7 409,50 EUR, no kuriem Valsts kultūrkapitāla fonds konkursa kārtībā piešķīra 4 000 EUR, bet atlikušos 3 409,50 EUR līdzfinansēja Ludzas novada pašvaldība

Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas „Mūzikas un dejas mākslas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” projekta „Pianīna iegāde Ludzas Mūzikas skolas materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai” ietvaros.

 

Projektu vadītāja

Ilona Mekša

coloring.cool