LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Piektdiena, 2021. gada 23. aprīlis
Jurģis, Juris, Georgs
Ludza
Intermittent clouds
1°C
 
A A A

Ludzas medicīnas centrā – dušas pakalpojumi novada iedzīvotājiem

Ludzas novada pašvaldībā ir izskatītas iespējas, kā  nodrošināt iedzīvotājiem iespēju nomazgāties. Izdevīgākais pašlaik ir SIA “Ludzas medicīnas centrs”’ piedāvājums. Sākot no 13. jūlija, Ludzas novada iedzīvotājiem pilsētā būs pieejami dušas pakalpojumi. Tos nodrošinās SIA “Ludzas medicīnas centrs”.

Dušu varēs izmantot divas dienas nedēļā – ceturtdienās un piektdienās. Ceturtdiena paredzēta sievietēm, piektdiena – vīriešiem. Dušas darba laiks – no plkst. 10.00 līdz 18.00. Dušas telpa atrodas jaunā korpusa cokolstāvā (Nr 099).

Cena par pakalpojumu – 2 eiro.  Par pakalpojumu jānorēķinās pirms dušas izmantošanas SIA “Ludzas medicīnas centrs” kasē (pēc kases darba laika – steidzamās medicīniskās palīdzības punktā).

Saskaņā ar pašreiz spēkā esošajiem pašvaldības saistošajiem noteikumiem, trūcīgās personas, personas ar invaliditāti un pensionāri, kuru pensijas apmērs nepārsniedz 214 eiro, par pakalpojuma apmaksu var saņemt atvieglojumus 50% apmērā (tas ir 1 eiro). Kasē apmeklētājs samaksā visu summu, bet tad ar iesniegumu un čeku vēršas Sociālajā dienestā.

Sagatavoja Vanda Žulina

coloring.cool