LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Svētdiena, 2021. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira
Ludza
Clear
19°C
 
A A A

Ludzas bibliotēkā žurnāli un avīzes visām gaumēm

Žurnālu un laikrakstu abonēšana mūsdienās maksā diezgan dārgi, un ne katrs var atļauties pasūtīt žurnāla saņemšanu uz visu gadu. Bet tas nenozīmē, ka tad pieeja periodikai ir pilnīgi slēgta. 2019. gadā Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka piedāvā lasītājiem vairāk nekā 100 dažādus periodiskos izdevumus latviešu, krievu un angļu valodā. Tie ir laikraksti un žurnāli par visdažādākajām tēmām – vēsturi, sabiedrību, politiku, ekonomiku, psiholoģiju, veselību, māju, dārzu utt.

Šogad lasītavas plauktos parādīsies 9 jauni periodikas izdevumi. Izšķirstot žurnālus “Čaklās rokas” un “Сам себе мастер”, varēsiet gan zeķes noadīt, gan gūsiet padomus mājas remontam. Rokdarbniecēm tiks piedāvāti žurnāli “Special Burda creazion” un “Verena”. Padomi veselībai atrodami žurnālā “Omītes zālītes”. Ar radošām idejām papīra pielietojumā bērniem un pieaugušajiem iepazīsieties žurnālā “Papercraft”. Žurnāls “Pērle” ir domāts sievietēm, kuras zina, ko grib! Jauns vēsturiski izzinošs žurnāls krievu valodā “Дилетант”.

Bibliotēkas krājumā ir plaši pārstāvēti lasītāju iecienītie populārzinātniskie žurnāli “Ilustrētā Pasaules Vēsture”, “Planētas Noslēpumi”, “Наука и жизнь”, “Знание-сила”.

Par aktuāliem notikumiem valstī var lasīt laikrakstos “Diena”, “Latvijas Avīze” un “Neatkarīgā Rīta Avīze”, “Сегодня”, savukārt informāciju par pilsētas un novada aktualitātēm sniedz reģionālais laikraksts “Ludzas Zeme”(latviešu un krievu valodā).

Praktiskus un sadzīviskus padomus var meklēt žurnālos “Praktiskais Latvietis”, “Dari Pats”, “Красивые квартиры” utt.

Tie, kuri mīl darboties piemājas dārziņā, noteikti  priecāsies par žurnāliem “Ievas Dārzs”, “Dārza Pasaule”, “Приусадебное хозяйство”, “Любимая дача” utt.

Iepriekšējā un tekošā mēneša žurnālus var lasīt uz vietas, pārējos numurus izsniedzam uz mājām līdz 7 dienām. Avīzes tiek izsniegtas tikai uz vietas lasītavā.

 

Laipni gaidīti mūsu lasītavā!

Nāciet un izvēlieties laikrakstus un žurnālus savām interesēm!

Pilns 2019. gadā abonētās periodikas saraksts pieejams šeit: http://www.ludzasbiblio.lv/lv/avizes-un-zurnali

coloring.cool