LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs
Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
Ludza
Mostly sunny
20°C
 
A A A

Ludzas 2. vidusskolas audzēkņi – labākie Sociālo mediju kampaņu hakatonā jauniešiem “MEDIATHON”

Attēlā: Ludzas 2. vidusskolas komanda. Attēla uzņemšanas brīdī tika ievēroti visi epidemioloģiskās drošības noteikumi.

Maijā noslēdzies pirmais jauniešu sociālo mediju kampaņu hakatons “MEDIATHON”. Šoreiz hakatona tematu izstrāde notika Covid 19 tematikā. Ar pārliecinoši labiem rezultātiem startē komanda no Ludzas 2. vidusskolas – Katrīna Pozņakova, Viola Ivanova, Iļja Egorovs. Audzēkņu veidotās kampaņas vadmotīvs: Potēts – aizsargāts. Kopā ar iespēju publicēt savas sociālo mediju kampaņas Pieci un LSM platformās, jaunieši ieguva 500 Eiro balvu mediju tehnikas iegādei. 
 
Par labākajām tika atzītas divas kampaņas:
 
1) Kampaņa “Dezinficē dezinformāciju”(Madara Iverta Orlova, Linda Laizāne, Sandra Aleksandra Lode – Rīgas Stradiņa universitātes studentes)
2) Kampaņa “Potēts-aizargāts” (Katrīna Pozņakova, Viola Ivanova, Iļja Egorovs – skolēni no Ludzas)
 
Projekta gaitā savā pieredzē ar dalībniekiem dalījās nozares profesionāļi – Re:Baltica faktu pārbaudes projekta Re:Check vadītāja Evita Purina, portāla LSM.LV galvenā redaktore Marta Cerava un Latvijas Radio 5/Pieci.lv radošais direktors Toms Grēviņš.
 
 
Projektu skolas komanda uzsāka ar šaubām un neticību, ar bailēm no konkurences, taču procesa gaitā radās gan idejas, gan iedvesma, gan ticība, vēsta Ludzas 2. vidusskolas Facebook lapā pieejamā informācija. “Gribam dalīties ar secinājumiem – no jebkura pasākuma, projekta, kurā piedalāmies paši, gūsim lielāku atdevi, izpratni par lietām, procesiem, iegūsim pieredzi un prasmes vairāk, nekā nosēžot pie sociālo tīklu platformām, vērojot svešas dzīves. Ne vienmēr izdosies uzvarēt, bet – kurš neriskē, nevinnē!”, uzsver Ludzas 2. vidusskolas komanda. 
 
Sveicam jauniešus Katrīnu, Violu un Iļju ar lieliskiem panākumiem, sakām paldies par abalstu pasniedzējām – Liānai Naglei un Ilgai Šļubčenko!
 
 
Informāciju apkopoja Jana Dukaļska, Sabiedrisko attiecību speciāliste 
coloring.cool