LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 21. jūnijs
Monvīds, Egita, Emīls
Ludza
Clear
21°C
 
A A A

Ludzāniete iegūst galveno balvu konkursā “Zelta sietiņš”

13. septembrī Raiņa muzejā Berķenelē notika tradicionālais skatuves runas konkurss “Zelta sietiņš”. Tas veltīts Raiņa un Aspazijas daiļradei. Konkursā piedalās skolēni no Latgales skolām, arī no Jēkabpils un vēl tālākiem novadiem. Konkurss notiek trīs vecuma grupās, un katrā grupā tikai viens izcilākais runātājs saņem Zelta sietiņa balvu.

Ludzas pilsētas ģimnāzijas 12. b klases skolniece Ilze Upeniece ir uzvarētāja vidusskolas grupā. Žūrija atzina, ka šai vecumposmā bija ļoti sīva konkurence, jo visi, kas uzstājās ir talantīgi un labi sagatavojušies, tomēr Ilzes uzstāšanās bija vispārliecinošākā. Ilze saņēma daudz komplimentu un laba vēlējumu. Mums visiem, īpaši Ilzes skolotājai Līgai Arcihovičai, kura sagatavoja viņu konkursam,  ir liels prieks par Ilzes panākumu, jo viņas uzvara nav nejaušība, bet noturīga interese par runas mākslu un piedalīšanās konkursos vairāku gadu garumā. Malacis!

Interesanti, ka LPĢ piedalās konkursā tikai divus gadus, un pērn Zelta sietiņa balvu vidējā grupā  saņēma Ksenija Meļņikova.

Šogad 5. -9. klašu grupā skolu pārstāvēja Maksims Pavlovs. Viņa debija konkursā bija interesanta, tomēr starp 18 pretendentiem daudziem bija spilgtas uzstāšanās un balva aizceļoja uz Aglonu. Iegūta vērtīga pieredze.

 

Rakstu sagatavoja Vanda Žulina

coloring.cool