LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis
Ludza
Cloudy
21°C
 
A A A

Ludzānieši piedalīsies Latgales uzņēmēju saietā

UDL_LOGO_08No 7. līdz 19. septembrim norisinās tradicionālās Daugavpils novada dienas. Svētku programma ir ļoti plaša, bet īpašs akcents likts uz vietējo tradīciju un ražotāju atbalstu. Tādēļ nedēļas nogalē – 18. un 19. septembrī – Daugavpils olimpiskajā centrā noritēs „Uzņēmēju Dienas Latgalē 2015”. Tajās tika aicināts piedalīties ikviens uzņēmējs no Rēzeknes, Jēkabpils, Ludzas, Dagdas, Krāslavas, Līvāniem, Preiļiem, Viļāniem, Balviem, Viļakas, Varakļāniem, Zilupes, kā arī mazākām pilsētām un novadiem.

„Uzņēmēju Dienu” mērķis ir popularizēt vietējos uzņēmējus, aicināt savstarpēji sadarboties un kontaktēties, lai piedāvātu savus ražojumus un pakalpojumus. Pasākuma laikā notiks arī forums par to, kā vietējiem ražotājiem ar savām precēm nokļūt lielveikalu plauktos, kā arī veicināt eksporta potenciālu. Ludzas novadu uzņēmēju saietā piekrita pārstāvēt Tūrisma informācijas centrs un „Ludzas Amatnieku centrs”, zemnieku saimniecība „Mežāres A” un keramiķis Ēriks Kudlis, SIA „LAT COSMETICS” un „Ludzas medicīnas centrs”.
Uzņēmēji meklēt sadarbības partnerus un iepazīsies ar Latgales novadu uzņēmumu piedāvājumu izstādē, viņiem būs iespēja apmeklēt Daugavpils novada dienu pasākumus, mājražotāju un amatnieku gadatirgu, kā arī Latgales labumu degustācijas.

Latgales uzņēmēju forumu rīko Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latgales plānošanas reģions.

Daugavpils novada svētku kulminācijā 19. septembrī uzstāsies arī mūsu Tihovsku ģimenes ansamblis un Ludzas Tautas nama folkloras kopa “Dzeipori”.

Svetlana Rimša,
sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool