LV RU EN

Ludza - senākā Latvijas pilsēta
Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs
Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
Ludza
Sunny
12°C
 
A A A

Ludzānieši aicina balsot par Ludzas novadu kā ģimenei draudzīgu pašvaldību

Vēl tikai šonedēļ, līdz 12. novembrim, turpinās iedzīvotāju balsojums Sabiedrības integrācijas fonda rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”, lai noteiktu un apbalvotu tās Latvijas pašvaldības, kas šogad sniegušas lielāko atbalstu ģimenēm ar bērniem un piemērotas vides nodrošināšanai.

Arī šogad Ludzas novada pašvaldība piedalās un izmēģina spēkus konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020”! Dalība konkursā ir lieliska iespēja veidot labāku un ģimenēm draudzīgāku vidi mums apkārt. Šoreiz par Ludzu stāsta un nobalsot aicina vietējie iedzīvotāji. Aicinām noskatīties video. 

Atgādinām, ka pērn VARAM organizētā konkursa ietvaros, Ludzas novada pašvaldība ieguva 15 000 eiro finansējumu jauna rotaļu laukuma izveidei, kas tika uzstādīts Mazā Ludzas ezera pludmalē “Radziņš”. Savukārt, 2018. gadā Ludzas novada pašvaldība ieguva konkursa lieldrauga SIA “Jūrmalas Mežaparki” balvu 3000 eiro vērtībā jauna rotaļu laukuma iegādei un uzstādīšanai. Rotaļu laukums uzstādīts pie Ludzas Mūzikas pamatskolas. 

Kopējais konkursa balvu fonds ģimenēm draudzīgas vides attīstīšanai pašvaldībās ir 100 000,00 eiro.

– Balsojums un iedzīvotāju individuālās atsauksmes ir lielisks veids, kā novērtēt pašvaldību darbu un vienlaikus arī aktualizēt problēmas, ko iedzīvotāji vēlētos atrisināt savās dzīvesvietās. Aicinām iesaistīties un palīdzēt pašvaldībām kļūt vēl draudzīgākām un veidot ģimenēm ar bērniem pievilcīgu vidi,- rosina Zaiga Pūce, Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore.

Aicinām arī Jūs nobalsot un atbalstīt Ludzas novada pašvaldību konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība 2020”! Nobalsot par Ludzas novadu var šeit: https://www.vietagimenei.lv/pasvaldiba/ludzas-novads/

Paldies par atbalstu video tapšanā Latgales Reģionālās televīzijas komandai un visiem video dalībniekiem! 

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska

coloring.cool